Balte kufry aneb ženy na cestách

baleni kufr dovolena zena

Říká se, že nejhorší na cestování je ovládání umění si vše správně zabalit do svého zavazadla. To mají ženy ještě mnohonásobně komplikovanější, protože kromě několika párů ponožek potřebují i stíny na oči a pár odstínů rtěnky. Tím ovšem jejich seznam ani zdaleka nekončí. Co by ženy na cestách neměly postrádat?

Jaké oblečení přibalit na cestu

Co se týče oděvů, jsou pochopitelně potřeby zcela individuální a to dle destinace, do které hodláme cestovat. Základem tedy je být předem dobře informováni o tamních podmínkách a počasí, kterému bychom obsah našeho zavazadla měli co nejvíce přizpůsobit. Důležité také je, co nás v našem cíli čeká – zda týden pracovních schůzek, kde budeme potřebovat slušné oblečení, nebo týden opalování se na pláži, kdy se nám budou hodit plavky a naopak pestré a pohodlné oblečení.

Bez kosmetiky a drogerie se ženy na cestách neobejdou

ženy na cestách

Ženy na cestách, zdroj: naaree.com

Pokud ženy necestují do nějakého pralesa, kde by jim kosmetická taška spíše překážela, patrně jí bude patřit velmi důležité místo v dámském zavazadle. A co si s sebou přibalit? Pro kratší cesty doporučujeme opatřit si malá cestovní balení různých přípravků. Dnes v takovém provedení lze sehnat např. šampony, sprchové gely, zubní pasty, desinfekce na ruce i deodoranty. Nevyrábí-li váš oblíbený šampon v malém balení, jednoduše jej přelijte do dobře uzavíratelné lahvičky, která bude cestovat s vámi. Zubní kartáček i hřebínek existují ve skládací variantě, která vám na cestách jistě bohatě postačí. Co se kosmetiky týče, přibalte si opravdu jen tu nejnutnější a pochopitelně nezapomeňte na odličovací potřeby.

Ponechte si volné místo

Ženy mají zvláštní schopnost maximálně zaplnit zavazadlo a mnohdy ještě pro nedostatek místa potřebují jedno příruční navíc. Myslete však na to, že tam, kam cestujete, si třeba pořídíte nějaké nové věci, pár suvenýrů svým blízkým apod. To vše však budete potřebovat dopravit domů. Počítejte s tím už při samotném balení na cestu a v žádném případě balení zavazadel nepodceňte.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter