Wizzair: Izrael – Tel Aviv – 1.910 Kč

akce letenky izrael tel aviv

Nová linka maďarských aerolinií Wizzair z polských Katowic vybízí k zimní cestě za památkami židovského Izraele. Zeď nářků v Jeruzalémě, pevnost Masada nebo starověké skalní město Petra v Jordánsku jsou častým cílem turistů z různých koutů světa. Levné letenky Wizzair z Katowic do Tel Avivu je v případě členství ve WIZZ Discount klubu (WDC) možné rezervovat za 1910 korun / 308 zlotých. Nečlenové zaplatí o pětistovku více.

Poutní místa Izraele je možné navštívit v několika prosincových termínech. Po Novém roce Wizzair již tak atraktivní ceny nenabízí. Podmínkou nákupu letenek za nejnižší cenu je cesta s menším příručním zavazadlem v rozměrech 42x32x25cm. I přes vyšší ceny benzínu (okolo 41 Kč / litr) doporučujeme Izrael procestovat v autě z půjčovny. Za týdenní pronájem si tamní autopůjčovny účtují necelé tři a půl tisíce. Přejezd přes hranice do Jordánska není s vypůjčeným autem povolen.

Wizzair -> Letenky Izrael (Tel Aviv) v prosinci z Katowic -> Sumář

->Nákup letenek na www.wizzair.com
->Nejlevnější letenky do Izraele v období: listopad – prosinec
->Příklady termínů – 1.910 Kč/308 zl: 28.11. – 12.12./5. – 12.12./7. – 17.12./12. – 19.12./17. – 24.12.
->Akční cena platí pouze pro členy WDC. Roční členství stojí 750 Kč.
->Bez příplatku je možné cestovat s malým kufrem v rozměrech 42x32x25 cm
->Auta s českou SPZ mají parkování na letišti v Katowicích se slevou 90% 
->Pro pobyt do 90 dnů nepotřebujete do Izraele vízum
->Naopak pro vstup do Jordánska je vízum potřeba. Vyřídíte na hranicích za poplatek 20JOD/520 Kč

Jak v Izraeli najít levné ubytování

Většina Izraelců zvládá komunikaci v angličtině. Při troše hledání tedy ubytování na místě seženete. Dále od velkých měst (Tel Aviv, Jeruzalém, Haifa, Ašdod) se však situace mění. Pokud se tak například plánujete ubytovat v oblasti kolem Mrtvého moře, zvažte možnost rezervace noclehu předem. Krom předražených hotelů je možné se ubytovat v autentických klimatizovaných chatkách Shkedi´s Camplodge. Noc pod hvězdami v izraelské pustině necelých 20minut jízdy od Mrtvého moře si můžete rezervovat na portálu Booking.com za 1.784 Kč / 2 os. 

Letenky Izrael – Tel Aviv

izrael levne letenky wizzair

Příklad rezervace. Nákup letenek do Izraele je možný na www.wizzair.com

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter