Wizzair: Norsko – Bergen – 420 Kč

letecky do norska wizzair

Dechberoucí Norské fjordy můžete za pár set korun navštívit na sklonku skandinávského léta. Cenově velmi dostupné letenky do Norska je možné rezervovat u nízkonákladových aerolinek Wizzair od 68zlotých / 420 Kč. Nejen na ryby se do Norska můžete vypravit z letiště Katowice v sousedním Polsku. Ultra levné letenky do Bergenu jsou dostupné od začátku září do konce října.

Wizzair sleva na letenky – WIZZ Discount Club

Podmínkou nákupu letenek v nejnižší cenové hladině je členství ve WIZZ Discount Club (WDC). Nečlenové zaplatí za letenky do Norska 178zlotých / 1.100 Kč a více. Roční poplatek za členství ve výši 750 Kč se tedy vrátí ihned při první cestě. Pokud do Bergenu poletíte ve dvou a více lidech, výrazně ušetříte. Slevu na letenky získá až 9 spolucestujících se členem WDC.

Wizzair letenky Norsko – Sumář

->Letenky z Katowic (KTW) do Bergenu (BGO) lze rezervovat na www.wizzair.com
->Cestovní období: 1. září – 31.října
->Příkladové termíny v ceně 68zlotých/420Kč
>>> 1. – 8.9., 22. – 29.9., 25.9. – 2.10. a následně v průběhu celého října
->Zpáteční letenky do Norska za 420 korun mohou rezervovat jen členové WIZZ Discount Club
->Počasí v Norsku v září je vlivem golfského proudu stále příjemné. V polovině října se však rychle zkracuje den.

Pronájem chaty v Norsku a půjčení auta

V cenách služeb se Norsko řadí na špici nejdražších zemí světa . Se závěrem turistické sezóny však klesají také ceny ubytování. I přesto vyjde noc v hotelu střední třídy minimálně na patnáct set korun. Levnější alternativou je pronájem auta z půjčovny a nocleh za volantem. Pro přehled o cenách autopůjčoven v Norsku doporučujeme přehledný srovnávač a rezervační systém Rentalcars.com.

Další možností ubytování je pronájem chaty nebo bytu. Moderní apartmán v malebném zálivu pro 5 osob s vynikající dostupností MHD z letiště můžete rezervovat přímo u majitele za 2.488 Kč / noc na airbnb.com.

letenky norsko bergen wizzair

Příklad rezervace na termín: 1.-8.9. za 68 zlotých. Pro výběr letenek pokračujte klikem na obrázek.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter