Uber v Praze! Sleva na taxi, limuzínu

sleva taxi praha

Konkurenci na pražských silnicích rozšířila revoluční taxislužba Uber. Bez hledání hotovosti a obav z nekalých praktik českých taxikářů se nyní svezete v černých nebo stříbrných vozech z flotily Uber. Pohodlný přesun z místa na místo rezervujete a zaplatíte snadno pomocí taxi mobilní aplikace. Spuštěním služby UberBLACK v Praze Uber pokračuje v rapidní celosvětové expanzi, která nyní čítá 43 zemí na všech kontinentech.

Oblíbený Uber, objednáváme taxi v Praze

1. Stáhneme si aplikaci Uber na iPhone nebo do zařízení Android

2. Nainstalujeme aplikaci. Registrací přes tento odkaz získáte slevu 210 Kč na první jízdu | další kredit 400 Kč po zadání kódu: AHOJPRAHO v aplikaci

3. Ověříme mobilní telefonní číslo

4. V aplikaci se zapnutou lokalizací GPS klepneme na možnost “request a car“. Pohyb taxi po Praze a zbývající čas do vyzvednutí sledujeme na online mapě v aplikaci

5. Nasedneme do vozu Uber. Po příjezdu na místo určení neplatíme, účet obdržíme do několika minut na e-mail po vystoupení. O platbu se postará vaše platební karta, kterou ke klientskému účtu přidáte při registraci nebo přímo v aplikaci.

Luxusní vozy Mercedes řady E nebo Škoda Superb jsou o chlup dražší než klasické pražské taxi. Nástupní sazba činí 40 Kč, minimální útrata pak 100 Kč. Za každý kilometr v taxíku zaplatíme 23 Kč, za minutu čekání si Uber účtuje 4 Kč. Zvýhodněné sazby budou zřejmě platné pouze do doby než se Uber v Praze “zajede”. Za svezení však nikdy nezaplatíte více než musíte. Prostřednictvím aplikace Uber naviguje řidiče tak, aby cesta byla co nejkratší. V případě nespokojenosti s vyúčtováním můžete Uber požádat o prověření vaší jízdy.

V dohledné době plánuje americká společnost spuštění služby UberPool, neboli sdílení jízdy s ostatními uživateli, kteří si taxi v Praze rezervují na vaší trase. Pokud UberPool před jízdou aktivujete, ušetříte až 40% z aktuální ceny tarifu. Sleva bude platit i v případě, že aplikace během jízdy nenajde dalšího pasažéra.

Blacklane – komfortní a cenově dostupná limuzína v Praze

Ještě před Uber se v pražských ulicích objevily limuzíny německého startupu Blacklane. Vozy Mercedes (E|S|Viano) nebo BMW řady 5|7 je nutné rezervovat v předstihu online na stránkách Blacklane, případně v mobilní aplikaci. Potvrzení rezervace obdržíte do několika hodin. Na vybrané adrese vás vyzvedne uniformovaný šofér s vaší jmenovkou.

Ceny jsou kalkulovány systémem Blacklane. Například za jízdu z centra Prahy na letiště  zaplatíte od 790 Kč, neboli 28 EUR. Cestovat můžete maximálně v pěti lidech. Na vyzkoušení pohodlných sedadel vozů Blacklane využijte slevový kupón Q8HCZ14T v hodnotě 10 EUR. Využijete jej v posledním kroku rezervace před platbou.

ceny taxi praha uber

sleva na taxi | limuzínu v Praze. Platný ceník Uber – srpen 2014

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter