Turkish: Vánoce v Thajsku – 14537 Kč

akční letenky - bangkok z prahy

Pohádky a cukroví sbalte do kufru a vyražte na Vánoce do Thajska! Výhodné lety na období Vánoc nabízí turecké prémiové aerolinky Turkish Airlines. Letenky z Prahy do Bangkoku jsou v prodeji za 14.667 Kč, přičemž použitím slevového kupónu ušetříte na každé rezervaci 130 Kč. Letenka do Thajska tedy vyjde na 14537 Kč. Při modelové rezervaci jsme zvolili odlet 18.12. z Prahy (PRG) a návrat z Bangkoku (BKK) 31.12. na Silvestra.

Pokud Štědrý den nechcete trávit v jednom z nejrušnějších měst asijského kontinentu, doporučujeme si připlatit za letenku do jedné z plážových destinací. Letět z Bangkoku do Phuketu nebo Krabi můžete za necelé dva tisíce se společností Air Asia. Cena letenky bude s blížícím se termínem odletu růst. Let si proto rezervujte v předstihu.

Air Asia pro své lety využívá staré bangkokské letiště Don Muang (DMK). Transfer z letiště Suvarnabhumi na Don Muang zabere zhruba 45minut. Pro cestu mezi letišti využijte taxi. Transfer by neměl přijít na více než 400 bahtů, tedy 250 Kč.

Prosincové počasí v Thajsku bývá ideální. Jasno s teplotami okolo třicítky vyzývají k plážovým radovánkám na březích indického oceánu. Z osobní zkušenosti nedoporučujeme pobyt ve špinavém a přelidněném Patongu. Pro klidnou dovolenou na sněhobílých plážích dejte přednost ubytování v lokalitách Karon či Nai Yang. Přírodní rezervace Nai Yang je navíc situována pouze 10 minut jízdy od letiště Phuket. Přehled hotelů v Phuketu najdete pod tímto odkazem: baltekufry.cz/hotelyphuket

Letenky do Thajska – souhrn

->Odlety z Prahy do Bangkoku v prosinci s pevným návratem 31.12.2013
->Slevu na letenky 130 Kč získáte využitím našeho kupónu
->Vánoční letenky do Thajska rezervujte pod odkazem: baltekufry.cz/letenkybangkok
->Občané ČR nepotřebují při cestách do Thajska vízum
->Zpáteční letenka na trase Bangkok – Phuket je nyní v prodeji za 76EUR, tedy 2.000 Kč
->Na trase Praha – Bangkok a zpět je nutno počítat s dlouhým mezipřistáním v Istanbulu – 21 hodin tam / 15 hodin zpět

Hotel a prohlídka Istanbulu zdarma

Na/z vánoční dovolené v Thajsku musíte kalkulovat s dlouhým stopem v Istanbulu. Téměř celý den v turecké metropoli můžete strávit buďto po svém anebo se nechat hostit Turkish Airlines. Při přestupu delším než 7 hodin mají všichni cestující na mezinárodních linkách Turkish Airlines nárok na bezplatné ubytování v hotelu. Žádanku o hotel v Istanbulu podáte u okýnka “Hotel Desk” v příletové hale letiště. V servisu Turkish Airlines nechybí ani prohlídka historických památek Istanbulu. Více informací k prohlídce s průvodcem na adrese: http://www.istanbulinhours.com/.

letenky na trase praha - bangkok

Zažijte exotické Vánoce. Klikem na obrázek pokračujte v rezervaci letenek Turkish Airlines

akční letenky do Thajska

Nezapomeňte uplatnit slevový kupón na letenky

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter