Tokio z Prahy za 13.130 Kč

fuji-san-tokio

Využijte této skvělé nabídky a poznejte Tokio – hlavní město Japonska, které se nalézá na ostrově Honšú, na pobřeží Tichého oceánu! Cena letenky 13. 130 Kč! Metropole Tokio, plná neonových světel a spletí výškových budov, nabízí klidné chvíle v zelených oázách, kterými jsou upravované parky a zahrady. Odlety z Prahy, termíny v období březen až květen 2015! Letenky zakoupíte zde.

>>>                                                Levné ubytování v Tokiu naleznete na této adrese                                        <<<

Informace o letu:

-> Termíny od března do května 2015!
-> Odlety z Prahy se společností Aeroflot Russian Airlines
-> Mezipřistání v Moskvě
-> Zavazadlo je v ceně letenky, tzn. do podpalubí 1 ks o hmotnosti 23 kg + jedno příruční zavazadlo na palubu
-> Na lety je nutno nastoupit v daném pořadí, jak byly zakoupeny. V případě nenastoupení na některý úsek letu má dopravce právo na okamžité zrušení dalších částí cesty.
-> Letenky objednávejte zde

Jak se dostat z/na letiště v Tokiu:

Z letiště i na něj se dá dostat více způsoby, záleží jen na Vás, který využijete. Můžete použít vlaky, autobusy (nejen hromadná doprava) či si objednat taxi. Více informací se dozvíte přímo na stránkách letiště.

Ubytování:

Ubytování je v Tokiu spousta. Vyberte si ten správný hotel či hostel přímo pro Vás. Inspiraci na ubytování naleznete zde. Nebo si nechte doporučit přímo tento 2* hotel, který se nachází jen 650 metrů od stanice metra.

Tipy na volný čas a zábavu v Tokiu:

-> Tokio věž – prohlídněte si Tokio z nejvyšší budovy, která překonala o 9 metrů Eiffelovu věž. Pořiďte si krásné fotografie panorama a Tokia. K návštěvě vybízí hned první patro, kde se nachází akvárium s více než 50 tisíci rybami, ve třetím patře naleznete muzeum voskových figurín a ve čtvrtém se nachází umělecká galerie Trick. Při speciálních akcích se celá věž rozzáří neonovými barvami.
-> Chrám Sensódži – nejznámější a nejnavštěvovanější chrám Japonska, který ve svých útrobách chrání malou soušku bohyně milosrdenství
-> Parky – v celém Tokiu je možno navštívit různé parky a načerpat síly na další poznávání města, jako například Yoyogi, Hibiya, Ueno či Arisugawakinen nebo zahrady Kiyosumi, Shinjuku, Gyoen, Outer, Hama Rikyu nebo Shiba Rikyu.

Příkladový výběr termínu
termin_tokio

Příkladová letenka
capture4
pr_letenka_tokio

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter