TIP: Ubytování v Chorvatsku od 559 Kč

levné ubytování v chorvatsku dovolená 2013

Dovolená je tady! Přípravy a balení neodmyslitelně patří k prázdninovým rituálům českých rodin před cestou za letními radovánkami a odpočinkem. Žebříčku oblíbených letních destinací stále vévodí  populární Chorvatsko. Země na severu Balkánského poloostrova patří k cenově nejpřijatelnějším i přes meziroční inflaci. Níže uvádíme přehled levného ubytování v Chorvatsku pro nastávající dny a týdny.

Serenity Retreat Apartments*** – Brač  - 559 Kč / noc / 2 dospělí + dítě do 3 let

Dostupnost cenového tarifu v termínu:

>>> 2.7. – 26.7. 2013 –  Informace a rezervace pod tímto odkazem.

Serenity Retreat Apartments jsou situovány na ostrově Brač v městečku Milna. Na ostrov se dostanete trajektem ze Splitu, odkud lodě vyrážejí v pravidelných intervalech. Apartmán je vybaven moderním nábytkem, koupelnou a lednicí. Z apartmánu je krásný výhled na moře. Apartmán je pokryt bezplatným WiFi pro přístup k internetu.

Výhled počasí v Chorvatsku (severní Dálmacie) na nadcházející dny najdete zde.

Villa Corona***- Ostrov Čiovo – Trogir – 779 Kč / noc / 2 dospělí + dítě do 6 let

Dostupnost cenového tarifu v termínu:

>>> 2.7. – 10.7.2013 – Informace a rezervace pod tímto odkazem.

Komfortní ubytování se soukromou terasou. Na ostrov Čiovo ve střední Dalmácii nemusíte využívat trajekt, lze využít pohyblivý most v historickém městě Trogir. Součástí Villa Corona je také restaurace nabízející místní a středozemní kuchyni. Za přistýlku pro dítě starší 6 let nebo třetí dospělou osobu se účtuje poplatek 15 EUR za noc. Pokoj je pokryt bezplatným WiFI pro přístup k internetu.

Výhled počasí v Chorvatsku (severní Dálmacie) na nadcházející dny najdete zde.

Hotel Laguna **** – Privlaka – 2.286 Kč/noc + polopenze/2 dospělí + 2 děti do 12 let

Dostupnost cenového tarifu v termínu:

>>> 9.7. – 31.7. 2013 – Informace a rezervace pod tímto odkazem.

Hotel Laguna se nachází v klidné lokalitě severní Dalmácie, 20 km od města Zadar. Hotel je situován v obci Privlaka, přímo na pobřeží. Pláž s velmi pozvolným vstupem do moře v bezprostřední blízkosti hotelu je ideální pro rodiny s dětmi. Cena zahrnuje pobytovou daň a polopenzi. Na jednom pokoji mohou být ubytování dva dospělí a dvě děti do 12 let (starší na přistýlce). V hotelu je možnost připojení k internetu prostřednictvím bezplatného WiFi.

Výhled počasí v Chorvatsku (severní Dálmacie) na nadcházející dny najdete zde.

Pansion Pirat *** – Petrcane – 559 Kč / noc / 2 dospělí + děti do 7 let

Dostupnost cenového tarifu v termínu:

>>> 2.7. – 11.7.2013 – Informace a rezervace pod tímto odkazem.

Stejně jako Hotel Laguna je i Pansion Pirat situován v oblasti severní Dalmácie, nedaleko města Zadar. Poměr ceny a služby je velmi slušný. Pokoje jsou jednoduché a funkční. Penzion je vzdálen 100m od oblázkové pláže. Nespornou výhodou je možnost ubytování dětí do 7 let zdarma. Pansion Pirat bohužel nenabízí možnost přistýlky. Bezplatný signál WiFi je k dispozici ve všech prostorách penzionu.

Výhled počasí v Chorvatsku (severní Dálmacie) na nadcházející dny najdete zde.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter