Surfování na Bali – letenky 12.242 Kč

bali akce letenky surfing

Není žádným tajemstvím, že Bali je mekkou surfařů. Silně vanoucí jihovýchodní pasáty neustále vlní hladinu oceánu a vytváří tak optimální podmínky pro surfing. Akční letenky na Bali z Říma a návratem zpět do Londýna lze koupit za famózních 12.242 Kč. Tarif China Eastern Airlines umožňuje cesty ve vybraných termínech hlavní indonéské sezóny od října do března.

Bali je zárukou vyplavení špatných myšlenek a to nejen při surfování. Po příletu na letiště Denpasar si vyřídíte indonéské vstupní vízum a můžete vyrazit na sever ostrova do města Ubud. Nefiltrovaný indonéský folklór okusíte při náboženských slavnostech, které se v Ubudu konají téměř každý den. Opice představují důležitou součást hinduistické mytologie. Přímo v centru Ubudu se nachází tzv. “Monkey Forest” s tlupami volně žijících primátů.

Surfování na Bali -> Letenky z  Říma – Přehled

->Aktuální stav dostupných termínů zobrazíte v přehledném kalendáři
->Nákup u prodejce Pelikán
->Letenky na Bali lze koupit v období říjen 2013 – březen 2014
->V ceně letenky je zahrnuto kabinové (7kg) a odbavené zavazadlo (23kg)
->Vízum do Indonésie vyřídíte na letišti v Denpasaru za poplatek $25 / asi 500 kč
->Při odletu z Bali budete vyzváni k zaplacení odletové taxy ve výši IDR 150.000 / asi 300 Kč
-> Kvůli nedávným otravám methanolem se na Bali nedoporučuje konzumace tvrdého alkoholu
-> Pobyt v české surfařské komunitě si můžete zamluvit na www.surf-trip.cz

Jak levně letět do Říma a z Londýna

Při sestavování cestovního rozpočtu je potřeba zahrnout cenu letenek na trasách Praha – Řím a Londýn – Praha. Alternativně můžete zvolit přímý let do Říma z Budapešti (Wizzair) či Berlína (easyJet). Jednosměrné letenky z Prahy do Říma pořídíte od 529 Kč u nízkonákladých aerolinek Wizzair.

Návrat z Londýna skýtá více možností. Cenově dostupné lety z metropole na Temži seženete za pár stovek. Cílovou destinací cesty z Bali si můžete zvolit v závislosti na místě bydliště.  Z letiště Londýn Stansted létá do Ostravy Ryanair. Stejnou možnost mají také obyvatele z okolí Brna, kteří se na levnější letenky můžou mrknout i v systému Wizzair na lince Londýn Luton – Brno. Do Prahy létá pouze společnost easyJet. Při cestě lowcost společností nezapomeňte na případný poplatek za odbavené zavazadlo.

Levné Bali, luxus za pár stovek

Nejlepším místem k získání znalostí pro ovládnutí burácejících vln je Kuta Beach. Letovisko na předměstí Denpasaru naplňuje všechny předpoklady exotické dovolené v tropickém ráji. Základní angličtinu ovládá většina Balijců. Ubytování za stokorunu na den si tak obstaráte bez delšího hledání. Pokud máte rádi jistotu, rezervujte si ubytování v některém z plážových rezortů. Čtyřhvězdičkový hotel na pláži snadno ulovíte pod tisícovku na den pro dvě osoby. Širokou nabídku ubytování nejen na Bali nabízí rezervační portál Booking.com.

Letenky Bali (Denpasar) Rezervace

bali akce letenky surfing

Příklad rezervace letenek na Bali. Aktuální stav volných termínů zobrazíte po kliku na obrázek rezervace.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter