Sicílie v říjnu z Bratislavy – 1.256 Kč

sicilie akce letenky

Potkat na Sicílii v říjnu sluníčko a teplé počasí není nic neobvyklého. Na konci  hlavní turistické sezóny si malebný ostrov ve Středozemním moři opravdu užijete. Ať už se rozhodnete pro návštěvu zachovalého dórského chrámu v Segestě nebo výstup na Etnu, budete si připadat, že máte Sicílii jen pro sebe. Nejlevněji se na ostrov boha slunce dopravíte ze Slovenska. Lowcost letenky na lince Bratislava – Trapani nabízí společnost Ryanair  již za 1.256 Kč / €49.

Letenky v nejnižší cenové hladině lze pořídit od 20. října. Zatímco na Sicílii poletíte přímo z “Ivanky”, pro zpáteční cestu je nutné koupit dvě jednosměrné letenky Trapani – Bergamo/Brusel a Bergamo/Brusel – Bratislava. Lety dobře časově navazují. V Bergamu, případně Bruselu se nezdržíte déle než tři hodiny. Přímý let Bratislava – Trapani koupíte za 1.548 Kč / €60. Cestovatelé ze západních Čech se na Sicílii mohou vypravit v termínu 14. – 21.10. s letenkami z Lipska za 1.755 Kč / €68.

Ryanair letenky -> Sicílie v říjnu – přehled

->Nákup letenek na www.ryanair.com
->Cestovní období: říjen 2013
->Příkladové termíny: 20. – 23., 24.10. a 26.10. (z Bratislavy) / 14. – 21.10. (z Lipska) / 18. – 28.10. (z Lipska)
->V ceně letenky je příruční zavazadlo do 10 kg s povolenou velikostí 55x40x20cm
->Nejlevnější letenky Trapani – Bratislava je nutné rezervovat s přestupem v Bergamu nebo Bruselu

Levnější ubytování, půjčení auta na Sicílii

Výhodou podzimní cesty na jih Itálie je cenově dostupné ubytování. Při sledování akčních nabídek nezřídka narazíte na hotel za poloviční cenu v souhlasném termínu s plánovanou cestou. Například dvoulůžkový pokoj se snídaní v rodinném penzionu Xenia na severu ostrova lze nyní rezervovat v akci za 424 Kč na noc.

Pokud nenatrefíte na ubytování se slevou, nezoufejte. Z bohaté nabídky hotelů či útulných penzionů v klasickém italském stylu si jistě vyberete na rezervačním portálu Booking.com. Výrazný pokles cen očekávejte na podzim také v autopůjčovnách. Týdenní pronájem menšího auta na Sicílii vás v říjnu nebude stát více než čtyři tisíce. Pro pohodlnou rezervaci můžete využít  námi ověřenou autopůjčovnu.

Letenky Sicílie z Lipska za €68

sicílie v říjnu

Příklad rezervace letenek na Sicílii z Německa. Nákup na www.ryanair.com

Bratislava -> Trapani -> Bergamo -> Bratislava za €53

sicilie v rijnu dovolena letenky

Pro získání nejlepší ceny letenek na Sicílii je nutné rezervovat tři samostatné letenky. Nákup na www.ryanair.com

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter