Ryanair letenky – Malága – 1.340 Kč

letenky malaga

Levný podzimní výlet na jih Španělska je možné uskutečnit prostřednictvím letenek irského dopravce Ryanair. Na slunečné pobřeží Costa del Sol můžete odletět z letiště v Norimberku, které je hodinku jízdy autem z Rozvadova. Zpáteční letenky na trase Norimberk – Malága jsou v prodeji na listopad za 1.340 Kč / €52. Cena platí při platbě debetní kartou. Za kreditku si Ryanair účtuje 2% poplatek. Na palubu letadla Ryanair si můžete vzít zavazadlo do 10 kg s maximálními rozměry 55x40x20 cm.

Z letiště se do centra Malágy dostanete za €2 linkou autobusu C19. Ze zastávky před letištním terminálem T3 odjíždějí autobusy každou půlhodinu. Listopadové počasí v Andalusii ještě dává příležitost ke koupání. Pokud vám teploty okolo dvacítky nestačí, můžete v Maláze navštívit rodný dům Pabla Picassa nebo býčí arénu “La Malagueta”, která s kapacitou 14 tisíc diváků patří k největším ve Španělsku.

Ryanair letenky Malága v listopadu – sumář 

->Levné letenky do Malágy rezervujte na stránkách www.ryanair.com
->Příkladové termíny: 17. – 22.10. / 9. – 12.11. / 12. – 16.11. / 19. – 23.11. / 19. – 26.11.
->Bez poplatku můžete cestovat se zavazadlem s hmotností do 10kg  a rozměry 55x40x20cm
->Průměrná teplota v listopadu je 19 °C,  Středozemní moře mívá okolo 21 °C
->Z letiště se za €8,30 dostanete autobusem do luxusního letoviska Marbella. Cesta trvá 45 minut.
->Pro poznání přírodních krás regionu Andalusie, doporučujeme pronájem auta z levné letištní autopůjčovny

Tip na levné ubytování v Maláze

V pěší dostupnosti všech kulturních zajímavostí Malágy je hostel Casa Al Sur. Za denní sazbu 721 Kč se ubytujete v moderním dvoulůžkovém pokoji s WiFi připojením zdarma. Španělský listopadový podvečer si můžete zpříjemnit na střešní terase hostelu při sklence dobrého vína a výběru místních tapas. Kompletní nabídku ubytování v Maláze nabízí rezervační portál Booking.com

Příklad rezervace letenek Norimberk – Malága

malága letenky ryanair spanelsko

Příklad rezervace letenek Ryanair.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter