Ryanair letenky do Paříže – 408 Kč

Levné letenky do Francie

Procházka pařížskými bulváry nebo večerní plavba po Seině na sklonku léta? Romantickou představu můžete proměnit ve skutečnost nákupem letenek za čtyři stovky! Díky konkurenčnímu boji nízkonákladových aerolinek na lince Wroclaw – Paříž (Beauvais) jsou letenky do srdce Francie k dostání od 68 polských zlotých, tedy v přepočtu za 408 Kč! S Wizzair můžete za extra výhodnou cenu vyrazit do Paříže v jediném termínu: 15.9. – 19.9. Podmínkou cenového tarifu je také členství ve WIZZ Discount Club. S nákupem letenek příliš neotálejte, v rezervačním systému Wizzair zbývají poslední volná místa!

O něco výše (118 zlotých = 708 Kč) nastavil cenu irský přepravce Ryanair, který levné letenky do Paříže nabízí  jen na úterní odlety. Pozitivní je, že v systému Ryanair zbývá dostatečný počet letenek a narozdíl od Wizzairu (42x32x25cm) si pod Eiffelovu věž můžete zabalit příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20cm.

Letenky do Paříže z polské Vratislavi za cenu 708 Kč můžete u Ryanair rezervovat v následujících termínech: 3.9. – 10.9., 10.9. – 17.9., 17.9. – 24.9. Transfer z letiště Beauvais do centra Paříže zajišťuje přímá autobusová linka. Zpáteční jízdenku z/na letiště Beauvais si za 32EUR můžete koupit online zde.

Před prohlídkou památek Paříže se můžete ubytovat v jednom z hotelů z nabídky portálu Booking.com

Potřebujete poradit při nákupu letenek? Napište do diskuze nebo nám pošlete e-mail na letenky@baltekufry.cz

Levné letenky Ryanair do Paříže

Klikněte a leťte se podívat na Eiffelovku!

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter