Na teplé Maledivy z Prahy – 11.490 Kč!

Maledivy_5

Máte rádi teplo a současné počasí Vám nevyhovuje? Balte kufry a vyrazte za poznáním na Maledivy. Využijte nabídky ruské společnosti Aeroflot. Maledivy jsou zemí slunce, krásného bílého písku, zástupy kokosových palem a mnoha kvetoucích vonících keřů. Díky své poloze jsou Maledivy vynikajícím místem pro Vaši dovolenou v kteroukoli dobu. Vybrat si můžete z více termínů v období únor-březen 2015.

Rezervace letu a cesta

Odkaz na rezervace letu je zde. Po zadání termínů máte možnost výběru času odletu jak z Prahy, tak z Malediv, pokud jsou ještě volná místa. Let je s mezipřistáním v Moskvě. Délka mezipřistání je zobrazena v dalším kroku. Upozorňuji, že v Maledivách je posun +4 hodiny oproti SEČ.

Podmínky letu

-> 1 zavazadlo do 23 kg (zahrnuto v ceně letenky)
-> 1 příruční zavazadlo

Z letiště do resortu a z resortu na letiště

Způsobů, jak se dostat z letiště je více. Můžete využít místní lodě, hydroplány nebo místní letecké společnosti. Můžete cestovat přímo do hlavního města Male, které je 10 minut od letiště nebo přímo do svého resortu. Pro více informací klikněte zde.

Ubytování

Můžete si vybrat z řady ubytování. Na výběr není jenom komfort, ale také i místo. Chcete být ubytováni přímo v Male City nebo zvolíte jiný ostrov? Inspiraci na ubytování naleznete zde.  Například v tomto krásném penzionu.

Tipy na využití volného času

Určitě doporučuji využít možnost potápění nebo šnorchlování. Pod vodou budete objevovat krásy atolů, které jsou bohaté na podmořský život. Můžete spatřit želvy, rejnoky, různé žraloky a další živočichy. K dispozici jsou také vodní sporty či rybaření. Můžete také procestovat a poznat další ostrovy, díky lodní dopravě. Na obydlených ostrovech, místními domorodci, je možno zakoupit suvenýry. Využijte i možnost masáží, či bylinných koupelí. Nebo si jen užívejte krásných pláží, teplého sluníčka a v klidu relaxujte.

Přehledný kalendář, kdy můžete Vaši dovolenou uskutečnit
kalendář
Doba mezipřistání v Moskvě

mezipristani
Výběr času odletu z Prahy a Malediv – příklad
priklad_vyber_casu

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter