TAP: Miami se slevou z Prahy – 11.190 Kč

praha miami sleva letenky zima 2013

Zimní dovolená na barevném Miami je zase o pár tisícovek dostupnější. Tyrkysové moře, divoký noční život a výhodné americké nákupy si můžete užít od ledna do května s akčním tarifem TAP Portugal. Momentálně nejlevnější letenky Praha – Miami máte možnosti koupit u portugalského národního dopravce. Letenky na Floridu za 11.190 Kč mohou rezervovat všichni cestovatelé s pomocí slevového kupónu FLYTAPCZ1013. Kupón je validní pouze pro lety operované společností TAP Portugal z Prahy.

Miami za 11.190 Kč – Možné termíny:  15. – 27.1. / 26.1. – 8.2. / 12. – 25.2. / 23.2. – 3.3. / 9. – 17.3.

Nejlepší počasí na Miami vládne od ledna do dubna. Pokud nejste noční živel nebo shopaholik můžete se vydat na průzkum okolí kosmopolitního Miami. Výlet na lodi na Key West, národní park Everglades nebo plavání s delfíny rozhodně stojí za jednodenní opuštění pláže. Před cestou nezapomeňte na elektronická víza do USA. Za pár minut a poplatek $14 obdržíte povolení ESTA, které vás opravňuje k neomezenému počtu návštěv Ameriky po dobu dvou let.

TAP Portugal AKCE – 20% sleva letenky na Miami z Prahy – Přehled

->Nákup letenek na www.flytap.com
->Letenky do USA se slevou 20% je možné rezervovat pro odlety v období: 15.ledna – 31.května 2014
->Slevový kupón FLYTAPCZ1013 expiruje 15. října 2013
->Akce se vztahuje jen na lety TAP Portugal z Prahy.
->Při cestě na Miami absolvujete noční přestup v Lisabonu. Hotel, občerstvení a transfer z/na letiště máte u TAP Portugal zdarma.
->Na cestu se můžete vydat s příručním (8kg) a odbaveným zavazadlem do 23kg
->Před cestou si vyřiďte/zkontrolujte platnost povolení ESTA

Hotely a auto na Floridě

Ubytování v nejvyhlášenějších resortech přímo na Miami Beach si s nízkonákladovým cestováním moc nerozumí. Cenově nejdostupnější hotely na bariérovém ostrově s Miami Beach a South Beach nabízejí dvoulůžkový pokoj od 1.500 Kč za noc. Širokou nabídku hotelů na Miami si můžete projít na portálu Booking.com.

Daleko větší radost vám udělají ceny v autopůjčovnách. Za týden cestování v pronajatém autě zaplatíte do čtyř tisíc korun. Oblíbený Dodge Avenger nebo Ford Escape lze rezervovat za týdenní sazbu 4.700 korun. Řidiči narozeni v roce 1991 a později si za půjčení auta na Floridě vzhledem ke svému nízkému věku připlatí zhruba 10%. Nabídky půjčoven můžete porovnat na ověřeném portálu Rentalcars.

Jak rezervovat letenky na Miami se slevou – Příklad
miami akce letenky tap portugal

Do textového pole “promokód” na hlavní stránce TAP Portugal vložte/vepište kód na slevu: FLYTAPCZ1013. Vpravo je sleva na letenky 20% již aktivní.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter