Mexiko z Prahy v zimě – 16.190 Kč

mexiko levne letenky z prahy

Sdílený tarif Českých aerolinií a KLM nabízí zajímavou možnost zimní dovolené v Mexiku. Letenky z Prahy do Mexico City jsou v prodeji za konečnou cenu 16.190 korun. Podmínky tarifu vymezují dobu pro cestu od ledna do konce dubna. Na český sníh a mráz tedy můžete vyzrát útěkem na pláže do Mexika. Na rozhodnutí máte čas do 15. září, kdy končí platnost nabídky.

Po příletu do Mexico City máte na výběr ze dvou možnotí. Buďto se vydáte napříč Mexikem do populárního Cancúnu. Cesta plná dobrodružství, chutí a indiánských památek  zabere minimálně dva dny. Zkušení cestovatelé si od 700 korun /den mohou půjčit auto přímo na letišti a trasu dlouhou necelých 1700 km rozplánovat dle svého uvážení.

Druhou a mnohem pohodlnější možností je po dlouhém letu nasednout na autobus a za necelých pět hodin se koupat v Pacifiku. Plážová destinace Acapulco je snadno dosažitelná. Spojení s Mexico City zajišťuje hned několik autobusových dopravců. Jako příklad uvádíme společnosti Costa LineEstrella de Oro. Autobusy odjíždějí ze stanoviště Terminal Sur – kam se za 1/2 hodiny a 250 Kč dostanete taxíkem.

Letenky Praha -> Mexiko – Sumář

->Pro nákup letenek můžete využít přehledný kalendář dostupných letenek
->Nákup letenek do 15. září
->Cestovní období: leden – duben 2014
->Na cestě vás čeká přestup v Amsterdamu - ne delší než 5 hodin
->Cena letenky zahrnuje všechny poplatky včetně odbaveného zavazadla do 23 kg
->Občané ČR nepotřebují pro vstup na území Mexika vízum.
->Za $179 / 3.450 Kč můžete dokoupit zpáteční letenku z Mexico City do Cancúnu nebo Cabo San Lucas

Ubytování Mexiko – Cancún / Acapulco

Náklady na ubytování v Mexiku nejsou nijak astronomické. I na vrcholu sezóny je z čeho vybírat. Hotel nižší kategorie seženete pod 600 Kč / noc /2 osoby. U hotelu se čtyřmi a pěti hvězdičkami bývá problém s obsazeností. Proto je dobré si hotel vybrat v předstihu.

Například 4* Grand Hotel v Acapulcu s hodnocením 7.5/10 si můžete rezervovat na Booking.com za necelých 1.400 Kč / noc / 2 osoby. Levněji se  ubytujete v Cancúnu, kde ceny za kvalitní 4* hotely startují pod úrovní 1.000 Kč / noc / 2 osoby. Přehled ubytování všech kategorií najdete na rezervačním portálu Booking.com.

mexiko akcni letenky z prahy v lednu

Příklad rezervace letenek do Mexika. Naplánujte si dovolenou v Mexiku prostřednictvím přehledného kalendáře dostupných letenek.
Přesměrování na kalendář po kliku na obrázek

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter