Letenky Karibik – Barbados – 9.230 Kč

karibik barbados letenky v akci

Atraktivní ceny letenek do Karibiku a Mexika na období evropské zimy nasadil anglický charterový dopravce Thomas Cook. Ze základny aerolinek v Manchesteru lze rezervovat letenky na Barbados za 9.230 Kč /£305. O něco dráž se dostanete také na karibské ostrovy Antigua nebo Svatá Lucie. Za 10.720 Kč / £355 se v únoru 2014 můžete podívat také do letoviska Cancún v Mexiku.

Barbados přezdívaný “malá Anglie Karibiku” z britské nadvlády během kolonizace je ostrovním královstvím ve východní části Karibské oblasti. Sněhobílé pláže jsou rájem dovolenkářů. Nejlevnější letenky na Barbados pořídíte v několika termínech během února a března 2014. Za příklad jsme vybrali odlet 9.března z Manchesteru s návratem 20.března z Bridgetown.

Vízum na Barbados není třeba. Občané ČR mají s platným cestovním pasem povolen vstup na 90 dní. Z důvodu omezených možností ubytovaní je vhodné se hotel nebo apartmán na Barbadosu rezervovat v předstihu. Přehledné srovnání cen ubytování na královském ostrově v Karibiku nabízí portál Hotelscombined. Kochat se výhledem na oceán můžete například z terasy apartmánů Ocean Spray Beach. Za nocleh se snídání v Ocean Spray Beach Apartments zaplatíte 1.355 Kč / osobu.

Letenky Karibik / Mexiko – Sumář

->Nákup letenek do Karibiku a Mexika na www.flythomascook.com
->Cestovní období: listopad 2013 – duben 2014
->Na karibské ostrovy Barbados, Antigua, Svatá Lucie nepotřebují občané ČR vízum. Stejně tak i do Mexika.
->Cena letenek zahrnuje příruční zavazadlo do 5kg. Odbavené zavazadlo do 20kg je zpoplatněno (£28).
->V únoru a březnu panuje v Karibiku stálé počasí s 10 hodinami slunečního svitu.
->Přehled cen ubytování v Mexiku a karibských ostrovech nabízí portál Hotelscombined.

Kde koupit letenky do Manchesteru?

Ekonomicky nejvýhodnější volbou spojení mezi Prahou a Manchesterem jsou letenky společnosti Jet2. Nejen v akci lze zpáteční letenky z Prahy pořídit do 2 tisíc korun. Z letiště Václava Havla se do Manchesteru dostanete také přímou linkou easyJet. Obyvatelé východní části republiky zřejmě upřednostní odlet z Krakowa nebo Katowic na palubě nízkonákladové jedničky Ryanair.

karibik letenky v akci barbados

Příklad rezervace letenek na Barbados

karibik letenky mexiko cancun

Příklad rezervace letenek do Mexika – Cancún

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter