Lufthansa, Havajské ostrovy 14.791 Kč

letenky havajske ostrovy

Aloha! Extra výhodný tarif německé Lufthansy vás může dopravit na Havajské ostrovy za 14.791 Kč. Zpáteční letenky z Londýna (Heathrow) na Honolulu jsou dostupné na měsíce září a říjen. Akční letenky si můžete rezervovat výběrem termínů v kalendáři Pelikána. Dovolenou nebo poznávací cestu na jednom z nejkrásnějších míst naší planety můžete plánovat v období 20.9. – 20.10. Jako příkladový termín jsme vybrali 27.9. – 11.10.

Najít levné ubytování na Havaji není jednoduchou záležitostí. Pokud preferujete hotelové prostředí, cenově nejdostupnější ubytování na Honolulu najdete na rezervačním portálu Booking.com. Hromadná doprava na ostrově je poměrně nespolehlivá a taxislužby drahé. Pro poznání jednoho z klenotů souostroví Hawaii proto doporučujeme vypůjčení auta přímo po přistání v Honolulu. Týdenní pronájem auta střední třídy vás přitom nebude stát více než 4.200 korun. Pro rezervaci vozidla doporučujeme ověřenou autopůjčovnu Rentalcars.com.

Levné letenky do Londýna

Před cestou na Havajské ostrovy je nutné dokoupit si letenky do Londýna. Bez velkých výdajů se do Anglie dostanete některou z linek low-cost přepravců. Na letiště Londýn Stansted vás z Brna nebo Ostravy přepraví Ryanair. Z Prahy nebo Brna na letiště Luton pravidelně létá Wizzair a Easyjet vás i s odbaveným zavazadlem dostane z Prahy na letiště Gatwick.

Ze všech letišť v okolí Londýna jezdí do centra levný oranžový autobus společnosti Easybus. Z centra Londýna se na Heathrow můžete dopravit vlakem nebo autobusovým expresem. Alternativou je dražší přímé spojení mezi londýnskými letišti, které pohodlnými autobusy zajišťuje dopravce National Express. 

Rezervace letenek na Havajské ostrovy

Jeden klik a můžete si rezervovat levné letenky na Havajské ostrovy od Lufthansy!

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter