Smartwings: Praha – Dubaj – 7.021 Kč

dubaj akce letenky z prahy smartwings

Stále marně vyhlížíte akční letenky do Bangkoku přes Vánoce? Naděje umírá poslední, přesto by jste svou pozornost měli pomalu zaměřit třeba na Dubaj. Český nízkonákladový dopravce Smartwings nabízí přímé lety Praha – Dubaj za atraktivních cenových podmínek. Klenot arabského světa můžete omrknout z vyhlídkové terasy mrakodrapu Burdž Chalifa za 7.021 Kč. V ceně letenky jsou zahrnuty letištní poplatky, menší kabinové zavazadlo (5kg) a zapsaný kufr vážící 15 kg a méně.

Ubytování v Dubaji

Pokud se zrovna neplánujete ubytovat v luxusních resortech na umělých ostrovech Palm Islands, seženete dvoulůžkový pokoj se snídaní v kvalitním 3* hotelu okolo tisícovky za noc. Přehled hotelů v Dubaji najdete na Booking.com

Letenky Praha – Dubaj za 7.021 Kč

Odlety každou středu a neděli od listopadu do dubna. Aktuální dostupnost nejlevnějších letenek do konce roku 2013 najdete na stránkách Pelikána.

Vánoce a Silvestr v Dubaji za 7.021 Kč

                        22.12.2014 – 5.1.2014

 

 

Smartwings letenky Praha – Dubaj – Přehled

->Nákup a rezervace letenek na www.smartwings.com nebo “u Pelikána”
->Maximální délka pobytu v SAE na turistická víza je 30 dní.
->Cestovní období: listopad 2013 – duben 2014
->Letět můžete s malým příručním (do 5kg) a odbaveným kufrem do 15kg
->Vízum do Dubaje si zajistěte v předstihu. Vyřízení víz u agentury trvá přibližně 5 pracovních dní a stojí okolo 4 tisíc korun. 

Z Budapešti do Dubaje za tři tisíce

Především cestovatelé z Brna a okolí mohou při cestě do Dubaje sáhnout po zvýhodněných letenkách z Budapešti. Na podporu prodeje se nízkonákladový dopravce Wizzair rozhodl zlevnit všechny své lety do Dubaje o 20 – 30 procent. Například v termínu 24.11. – 6.12. se na arabský poloostrov můžete vydat za 3.311 Kč / 35.486 HUF! Akční slevu na letenky do Dubaje získají i nečlenové WIZZ Discount klubu. Připomínáme, že cestovat s Wizzair bez příplatku je možné pouze s malým kufrem s rozměry 42x32x25cm.

Bez víz ani krok! 

Útrapám při balení kufru se díky teplému počasí v Dubaji vyhnete.  Co by jste však neměli opomenout je vízum v pase. Získat turistické vízum do Spojených arabských Emirátů je poměrně snadné. Přesto vás povolení navštívit Dubaj bude něco stát. S individuální žádostí o víza na konzulátu neuspějete, pomoc agentury je tedy nevyhnutelná.

Obvyklý poplatek za víza do Dubaje se pohybuje okolo čtyř tisíc korun. Při rezervaci ubytování v některém z akreditovaných hotelů můžete zažádat o turistická víza sponzorovaná hotelem. Přehled hotelů nabízející “sponzoring víz” naleznete na stránkách agentury Sinimar.

Letenky do Dubaje na Silvestra

dubaj levne letenky silvestr 2013

Příklad rezervace vánočních letenek Praha – Dubaj. Aktuální dostupnost těchto akčních letenek zobrazíte kliknutím na obrázek.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter