Wizzair: Letenky Řím – 903 Kč

letenky řím itálie

Průzkum skvostů architektury starověkého Říma můžete podniknout na sklonku září a října za velmi přijatelnou cenu. Nízkonákladový dopravce Wizzair nabízí letenky do hlavního města Itálie již za 903 Kč! Podmínkou je členství ve WIZZ Discount Clubu, menší příruční zavazadlo a odlet z polských Katowic. Pokud je odlet z Polska velkou zátěží pro váš cestovní rozpočet, do Říma můžete odstartovat z Prahy za 1.458 Kč.

Římské koloseum, jehož počátky se datují na konec 1. století můžete navštívit v několika podzimních termínech. Záříjové počasí v Itálii vábí k zakoupení letenek z Prahy s odletem 19.9. a návratem 24.9. za 1.458 Kč (1.998 Kč pro nečleny WDC). Obyvatelé východní části naší republiky budou zřejmě preferovat routing Katowice – Řím. Nákup nejlevnějších letenek z Katowic je možný na termín 30.9. – 7.10.

Letenky Řím (Ciampino) – souhrn 

->Nákup letenek na stránkách www.wizzair.com
->Cestovní období: 09/13 – 11/13
->Odlet z Prahy nebo Katowic
->Podmínkou nižší ceny je členství ve WDC (WIZZ Discount Club)
->Na výlet do Říma si musíte vystačit s malým příručním zavazadlem do 10 kg s max. rozměry 42x32x25 cm

Doprava z/na letiště, ubytování v Římě

Pohodlné, spolehlivé a cenově dostupné. Takové jsou autobusy dopravce Terravision. Jízdenky z/na letiště Řím Ciampino na zastávku Rome Termini si můžete rezervovat online za €4 v jednom směru. Cesta autobusem z letiště trvá zhruba 40 minutek. Levné ubytování v Římě je nutné hledat na předměstí a v širším okolí historického centra Lazio. Přehledné srovnání cen hotelů nabízí rezervační portál Booking.com. Od věci  jistě není sledovat skryté nabídky, díky nimž lze hotel v centru Říma sehnat za poloviční cenu.

letenky Řím odlet z Katowic

Podnikněte podzimní výlet do srdce Itálie. Výhodná cena letenek při odletu z Katowic! Pro rezervaci letenek Wizzair pokračujte klikem na obrázek.

letenky Řím z prahy

Letenky z Prahy do Říma za 1.458 Kč! Rezervace letenek na www.wizzair.com

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter