Léto 2014 – letenky na Island – 2.298 Kč

island leto 2014 letenky

Island si svou nezkrotnou přírodní krásou získal srdce mnoha cestovatelů. Ledovcové jeskyně, fascinující sopečné gejzíry, vodopády nebo přírodní termální lázně patří k hlavním lákadlům vulkanického ostrova. Levné letenky na Island pořídíte od 2.298 Kč z Londýna. Od června do září, tedy během hlavní turistické sezóny, se na Island můžete vypravit s britskou nízkonákladovou společností easyJet.

Island nepatří k nejlevnějším destinacím. Ceny ubytování dokáží nabourat rozpočet. Proto doporučujeme přespání v autě z půjčovny.
Letenky Londýn -> Reykjavík – Termíny od 2.298 Kč

6. – 17.6. / 11.,12. – 17.,18..6. / 29.6. – 3.7./
28.8. – 4.9./ 29.8. – 8.9./  1. – 11.9.

 

Ceny na Islandu

Červen a září na Islandu přeje nízkonákladovému cestování. Vyjma levných letenek narazíte na cenově přijatelné ubytování nebo autopůjčovnu. S hlavním přílivem turistů (červenec/srpen) provozovatelé hotelů a penzionů šponují ceny. Sehnat dvoulůžkový pokoj pod patnáct stovek je skoro utopie. V souladu s cestovním rozpočtem můžete nocovat v pronajatém autě. Nepohodlí ve stísněném prostoru se vyhnete při půjčení auta typu kombi nebo SUV. Nejvýhodnější nabídku získáte na ověřeném portálu Rentalcars.

Léto 2014 – letenky na Island – Přehled

->Rezervace a nákup letenek na www.easyjet.com
->Nejlevnější lety v období: červen a září 2014
->V ceně letenky příruční zavazadlo s rozměry 55x40x20cm bez omezení hmotnosti
->V květnu 2014 lze pořídit letenky Londýn – Reykjavík od 2.056 Kč
->Při spaní v autě z půjčovny výrazně ušetříte
->Během 7-9 dní stihnete navštívit všechny zajímavosti Islandu

Jak levně do Londýna

Vzhledem k brzkému rannímu odletu na Island je nutné na letišti v Londýně nocovat. Možností je odletět do Anglie den předem a vyrazit na jednodenní prohlídku Londýna. Letiště Luton je dostupné přímou linkou společnosti Wizzair z Prahy, Brna nebo polských Katowic. Při nákupu letenek 6-8 týdnů před odletem se do Londýna dostanete za lichotivou cenu do dvou tisícovek.

Na letiště London Stansted se dopravíte z Ostravy nebo Brna s Ryanairem. Ceny Wizzair a Ryanair se příliš neliší. Při cestě s irským lowcostem si však na Island budete moci zabalit větší příruční zavazadlo. Pro transfer mezi londýnskými letišti Stansted a Luton doporučujeme rezervovat autobus National Express. Zpáteční jízdenka vás bude stát cca 700 Kč.

Letenky Londýn Luton – Reykjavík – Keflavík
island leto 2014 letenky

Příklad rezervace letenek na Island – červen 2014. Nákup na www.easyjet.com

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter