Karibik: Martinik, Guadeloupe – 9.720Kč

levne letenky karibik

Preferujete polévku z čerstvě nasbíraných hub nebo koktejl z pravého karibského rumu na rozpálené pláži? Naše chutě i představy o ideálním podzimu se mohou lišit. Teplomilní cestovatelé jistě zajásají z akční nabídky letenek na karibské ostrovy Martinik a Guadeloupe. Téměř last minute letenky nabízí aerolinky Air Caraibes. Na Martinik a Guadeloupe v Malých Antilách se můžete vydat v září a říjnu za skvělých 9.720 Kč.

V rozpočtu je nutné kalkulovat s cenou přípoje do Paříže, odkud startují letadla Air Caraibes.  Zpáteční letenku na trase Praha (PRG) – Paříž (CDG) lze rezervovat od dvou tisíc u společnosti easyJet nebo Smartwings.  Levněji se lze do Paříže dostat z Budapešti nebo polských letišť s lowcosty Ryanair, případně Wizzair.

Při cestě na Martinik nebo Guadeloupe si nemusíte dělat starosti s vízy. Oba ostrovy jsou francouzským zámořským departmentem a ve své podstatě jsou vzdálenou součástí Evropské unie. Imigrační kontrolu tak projdete s platným cestovním pasem.

Karibik letenky -> Martinik, Guadeloupe -> Sumář

->Doporučujeme pohodlný nákup letenek online u prodejce Pelikán
->Cestovní období: září – říjen
->Aktuální stav dostupných letenek Paříž – Martinik zobrazíte v přehledném kalendáři
->V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23kg a příruční do 12kg s max. 55x45x25cm
->Pro pobyt do 90 dnů nepotřebujete na Martinik ani Guadeloupe vízum
->Air Caraibes odlétá z pařížského letiště Orly. Pokud přiletíte na letiště Charles de Gaule nebo Beuavais je nutné počítat s časem na transfer mezi letišti.
->Počasí v Karibiku je tropické po celý rok. V září a říjnu se občas vyskytují krátké bouřky.
->Trajektová spojení mezi ostrovy Guadeloupe, Martinikem, Dominika a Svatá Lucie umožňuje objevit čtyři perly Karibiku během jediné cesty.

 Ceny ubytování v Karibiku

Malá rozloha ostrovů nenabízí mnoho možností ubytování. Cenově nejdostupnější pobyt  nabízí ostrov Svatá Lucie, kde se ve 4* plážovém resortu můžete ubytovat od 1.600 Kč za noc / 2os. Pár set korun navíc si vyžádá ubytování stejné kategorie na Martiniku a Guadeloupe. Kvalitou hotelů žádný ostrov nevyčnívá. Přehlednou nabídku hotelů v karibské oblasti nabízí rezervační portál Booking.com

Letenky Martinik
karibik letenky martinik

Příklad rezervace letenek na Martinik. Aktuální stav dostupných letenek zobrazíte klikem na obrázek

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter