Malága / Porto v listopadu od 873 Kč

porto letenky ryanair

Opojný závěr podzimu si můžete vychutnat při sklence portského ve vinárně na břehu řeku Douro. Nejen Porto můžete navštívit s ultra levnými letenkami Ryanair z Norimberka. Poslední teplé dny na Pyrenejském poloostrově rovněž zastihnete v okolí andaluské Malágy. Listopadový výlet na jih Evropy můžete podniknout hned v několika termínech za 873 Kč /€34 (Porto) respektive 1.024 Kč /€40 (Malága).

Při výběru ubytování ze skryté nabídky Booking.com můžete na hotelu ve Španělsku a Portugalsku ušetřit 50% z běžné ceny!

Norimberk – Porto v listopadu – Termíny za 873 Kč / €34

16. – 23. /19. – 23./ 23. – 26./ 26. – 30.

Norimberk – Malága v listopadu – Termíny za 1.024 Kč / €40

9. – 16./ 12. – 16./ 16. – 19./ 16. – 23.

Nabídka by měla oslovit zejména cestující ze západočeského regionu. Cesta z Plzně na letiště v Norimberku zabere při ekonomické jízdě autem necelé dvě hodinky. Cestující z Prahy si za volantem posedí o hodinu déle. Alternativou dopravy na letiště v Německu je pravidelná autobusová linka Student Agency.

Za zpáteční jízdenku ze zástavky Praha Florenc na letiště v Norimberku zaplatíte 1.190 Kč. O něco levnější je autobus DB, který jde rezervovat v systému Student Agency. Při cestě autem doporučujeme zaparkovat na sídlišti v ulici Karl-Jatho Weg a dojet na letiště linkou metra S2 ze stanice Fritz-Munkert Platz, která je situována naproti parkoviště (K.-J Weg).

Ryanair letenky Norimberk -> Malága / Porto – Přehled

->Nízkonákladové letenky rezervujte na stránkách společnosti Ryanair
->Nejlevnější letenky jsou k dispozici na vybrané listopadové termíny
->Konečná cena zahrnuje jedno příruční zavazadlo do 10 kg a rozměry do 55x40x20cm

Půjčení auta ve Španělsku na týden za tisícovku!

Pro poznání malebného regionu Andalusie využijte podzimní akce španělských autopůjčoven. Pronájem auta ve Španělsku s vyzvednutím na letišti v Maláze vás i s havarijním pojištěním přijde na 143 korun za den! Srovnání cen největších autopůjčoven nejen ve Španělsku nabízí ověřený rezervační portál Rentalcars.

Letenky Norimberk – Porto v listopadu

porto v listopadu levne letenky

Příklad rezervace letenek Norimberk – Porto v termínu 16. – 23.11. za 873 Kč/ 34EUR. Nákup letenek na www.ryanair.com


Půjčení auta ve Španělsku za 143 korun na den!

malaga pujceni auta letiste

Týdenní pronájem auta ve Španělsku za 1.002 Kč! Půjčení auta ve Španělsku si můžete rezervovat prostřednictvím formuláře na BalteKufry.cz – Autopůjčovny.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter