Letenky Skotsko – Edinburgh – 813 Kč

skotsko letenky akce ryanair

Na prohlídku královského města Edinburgh si můžete zaletět v říjnu za pouhých 813 korun/134 zlotých. Hlavní město Skotska má vskutku co nabídnout. Edinburghský hrad na proslulé skále Castle Rock, Scott Monument, řadu galerií a muzeí. Jen lehká degustace zážitků, které na vás v Edinburghu čekají. Letenky do Skotska nabízí Ryanair ve vybraných říjnových termínech. Do Edinburghu můžete vyrazit z polských Katowic, případně Krakowa.

Pozdní přílet do Edinburghu (22:45/ST a 23:50/NE) může znamenat drobné komplikace při transferu z letiště a přihlášením k ubytování v hotelu. Nejrychleji se z letiště Edinburgh dostanete modrým autobusem Airlink. Autobusy opouští letiště v pravidelném desetiminutovém intervalu. Poslední spoj opouští zástavku číslo 19 před příletovým terminálem 32 minut po půlnoci. Poté jezdí až do půl páté ráno v intervalu 30 minut. Do centra Edinburghu se dostanete zhruba za půl hodinky. Zpáteční jízdenka stojí 180 Kč / £6.

Pokud se kolem půlnoci nechcete tahat s kufrem po kamenné dlažbě, ubytujte se v okolí zástavek Airlinku – Haymarket, West End nebo Waverley Station. Přímo v centru Edinburghu však přijatelné ceny ubytování nehledejte. Hotely od tisícikoruny za noc pro dvě osoby lze rezervovat v širším okruhu centra. Například dobový 3* Hotel Ritz situovaný poblíž zastávky Airlink / Haymarket nyní nabízí dvoulůžkový pokoj za 1.318 Kč /noc. Nabídku ubytování v Edinburghu najdete v přehledném srovnání u našeho partnera Hotelscombined nebo Booking.com.

Ryanair letenky Skotsko – Edinburgh – Sumář

->Nákup letenek na www.ryanair.com
->Vybrané termíny cesty za 813 Kč /134zl : 6. – 9.10.  / 9.-16.10. / 13. – 23.10.
->V ceně letenky je příruční zavazadlo s hmotností do 10kg  a max. rozměry 55x40x20 cm
->Před letištěm v Edinburghu  hledejte zastávku č. 19, odkud do centra jezdí autobus Airlink společnosti Lothian. Za jízdenku můžete zaplatit v hotovosti u řidiče. Pozor nerozměňuje! 
->Státní muzea, galerie nebo parlament v Edinburghu můžete navštívit zdarma (přehled).
->Hotely a hostely v Edinburghu hledejte na portálech Booking.com nebo Hotelscombined

edinburgh letenky ryanair skotsko z katowic v rijnu

Příklad rezervace. Letenky do Skotska rezervujte na www.ryanair.com

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter