Seychely – Září/Říjen – 9.991 Kč

seychely letenky zari rijen

Jednou z destinací, kde se nemusíte strachovat o počasí jsou Seychely. Celoročně tropické klima zaručuje dovolenou jako z obrázkového katalogu. Pokud vám letošní dovolená nevyšla podle představ, můžete si za akční cenu 9.991 Kč rezervovat letenky se společností Air Seychelles z Paříže do Mahé. Tropický ráj lze navštívit pouze v září a říjnu letošního roku. Příkladem budiž odlet 7.října z Paříže (CDG) a návratem 15.října z Mahé (SEZ) do Milána (MXP).

Seychely jsou prémiovou destinací. Nevelká rozloha ostrovů limituje počet ubytovacích kapacit. Při cestě za sluníčkem a průzračně čistým oceánem je tak nutné počítat s extra výdaji na ubytování. Hotely na Mahé jsou cenově dostupnější než na ostrově Praslin. Noc pro dvě osoby se snídaní lze na Mahé rezervovat od 2.180 Kč.  Ceny hotelů v republice Seychely můžete porovnat prostřednictvím portálu Hotelscombined.com

Seychely – dovolená v indickém oceánu – sumář

->Pro nákup letenek využijte přehledný kalendář dostupných termínů
->Cestovní období: září-říjen 2013
->Občané ČR / SR nepotřebují při vstupu na Seychely vízum
->Při odletu je nutno uhradit poplatek $40, tedy asi 800 Kč.
->Na cestě tam i zpět vás čeká přestup v Abú Dhabí

Cesta do Paříže/z Milána

Před rezervací letenek na Seychely si ověřte dostupnost a časovou návaznost přípojů do Paříže (CDG) / z Milána (MXP). Nejpohodlnější cestou do Paříže je přímý spoj společnosti Smartwings z Prahy, popřípadě Ostravy. Jednosměrnou letenku z Prahy na letiště Charles de Gaulle v Paříži koupíte za dva tisíce a drobné.

Cestující z Ostravy zaplatí o tisícovku více. Cena zahrnuje odbavené zavazadlo s hmotností do 15kg. Levněji lze do Paříže cestovat na palubě easyJet (z Prahy nebo Krakova). Odbavené zavazadlo je však za poplatek a časová návaznost letů není optimální.

Více variant se nabízí při cestě zpět z italského Milána. Buďto můžete letět easyJetem přímo z letiště Malpensa do Prahy (cca 1.200 Kč) anebo zvolit cestu z blízkého Bergama. Z Bergama létá pravidelně Wizzair (Praha, Katowice) nebo Ryanair (Brno, Bratislava, Wroclaw). Jednosměrné letenky Wizzair i Ryanair pořídíte za pár stovek. Pokud se rozhodnete pro ekonomičtější variantu z Bergama, počítejte se zhruba dvouhodinovým transferem z letiště Malpensa. Pravidelné autobusové spojení zajišťuje dopravce Orio Shuttle.

Potřebujete poradit při plánování cesty? Jsme tu pro vás! Pište na baltekufry@seznam.cz

akcni letenky seychely dovolena

Pro přehled dostupných termínů letenek na Seychely pokračujte klikem na obrázek

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter