Letenky na Island – srpen/září – 4.383 Kč

akční letenky na island

Pravděpodobně poslední možnost letní výpravy na Island skýtá výhodný tarif národního dopravce Icelandair. Zpáteční letenky na Island z norského Osla jsou v prodeji za 4.513 Kč. Stále aktivní slevový kupón ušetří na každé rezervaci 130 Kč. Za let z Osla do Reykjavíku pak zaplatíte 4.383 Kč. Do vyprodání zbývá několik termínů v srpnu a září. Jako příklad jsme vybrali odlet 25.8. z Osla (OSL) s návratem z Reykjavíku (KEF) 4.9.

Přípoj do Norska

Konkurenční boj nízkonákladových dopravců drží ceny letenek na trasách z Polska do Osla trvale nízko. Pro kompletaci itineráře máte na výběr několik možností. Nejlevnější letenky do Osla nabízí Wizzair. Například při odletu 25.8. z polských Katowic (KTW) a návratu 5.8. z Osla (TRF) zaplatíte jen 622 Kč. Pokud jste členy WDC (WIZZ Discount Club), vyjde cesta o 180 Kč levněji. Za podobných podmínek lze cestu na Island započít také z Wroclawi nebo Berlína (Ryanair).

Transfer Oslo Rygge (RYG) – Oslo Gardermoen (OSL)

->Přímá autobusová linka –  Jízdní řád najdete zde
->jízdenka stojí 270NOK (870Kč), studenti do 30 let cestují se slevou 50%.
-> Cesta trvá 90minut

Transfer Oslo Sandefjord Torp (TRF) – Oslo Gardermoen (OSL)

->Autobusová linka Torp – Oslo Central –  Jízdní řád najdete zde
->jízdenka stojí 240NOK (790Kč), studenti do 30 let platí 170NOK
-> Cesta trvá necelé 2 hodiny + 20 minut expres vlak na letiště Gardermoen

Půjčení auta a ubytování na Islandu

I přes drsné klimatické podmínky jsou hlavní silnice na Islandu ve velmi dobrém stavu. Pro pohodlnou prohlídku ostrova ohně a ledu proto doporučujeme rezervovat si vozidlo z naší autopůjčovny. Přespání v autě se při cenách ubytování na Islandu jeví jako nejekonomičtější varianta noclehu. Pokud si potrpíte na plnohodnotný spánek na pevném lůžku, doporučujeme si prohlédnout nabídku hotelů na Islandu na rezervačním portálu Booking.com.

akční letenky do Reykjavíku

Využijte slevový kupón a rezervujte si letenky na Island za 4.383 Kč

akční letenky do Osla s Wizzair

Levný přípoj do Osla nabízí nízkonákladové aerolinky Wizzair

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter