Letenky do Kalifornie z Prahy – 10.993 Kč

akční letenky Virgin Atlantic San Francisco

V návaznosti na levné lety do New Yorku zveřejňujeme další zaoceánský tarif Virgin Atlantic a British Airways. Letenky na trase Praha – San Francisco – Manchester (Londýn) koupíte za skvělou cenu 10.993 Kč. Garancí ceny je nákup do 16.7. a využití slevy na letenky. Západní pobřeží Spojených států je možné navštívit v období od 11. října do 27. března příštího roku. Pro modelovou rezervaci jsme vybrali odlet 28.1. z Prahy (PRG) s návratem 11.2. ze San Francisca (SFO) do Manchesteru (MAN).

Letenky San Francisco – souhrn

->Letenky do Kalifornie je možné rezervovat do 16.7.2013
->Dostupné termíny snadno najdete v přehledném kalendáři
->Do USA lze cestovat pouze s vízem v pase nebo schváleným povolením ESTA, které za poplatek $14 získáte na této adrese
->Zpáteční cestu lze ukončit v Londýně, odkud se do ČR dopravíte levně linkami Ryanair, Wizzair nebo Easyjet

Ubytování, půjčení auta v Americe

Samotné město a okolí Sanfranciského zálivu stojí za několikadenní zastávku. Ať už vyrazíte na prohlídku ikonického mostu Golden Gate nebo bývalé ostrovní věznice Alcatraz, je dobré ubytovat se v okolí přístavu městské části North Beach.  Z široké nabídky ubytování v okolí jsme vybrali hotel Americas Best Value Inn – Golden Gate.

Příjemný a čistý hotel s WiFi připojením a snídaní v ceně je situován v oblasti Marina District. Noc v hotelu si můžete rezervovat od 1.300 Kč /2 osoby, což je na místní poměry velmi slušná cena ubytování. Projížďku po známé pobřežní silnici Pacific Highway si užijete v půjčeném kabrioletu. Porovnat ceny místních autopůjčoven vám pomůže náš vyhledávač.

Letenky z Anglie do ČR

Zpáteční cestu je nutné doplnit o let z Anglie do Prahy nebo na jedno z příhraničních letišť. Více možností cenově dostupných letenek budete mít při cestě z Londýna. Při ukončení cesty v Londýně rozhodnutí oznamte aerolince. Personál společnosti Vám poté vyloží zavazadla.

Z Londýna do Prahy se dostanete společností Easyjet (Gatwick). Z letiště London Stansted létají pravidelné linky Ryanair do Ostravy a Brna. Při dokončení itineráře cesty do Manchesteru, vychází nejlevněji letenka do Prahy se společností Jet2. Jednosměrnou cestu si můžete rezervovat od £29, tedy 870 Kč.

Letenky do Los Angeles:

Praha (PRG) – Los Angeles (LAX) – Manchester (MAN) -11.740 Kč

->Odlety od 18.10. – 30.4.2014
-> kalendář dostupných letenek

akční letenky z prahy do Ameriky

V rezervaci letenek můžete pokračovat klikem na obrázek

akční letenky do Kalifornie

Před platbou nezapomeňte na slevový kupón: SUNFUN13

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter