Letenky do USA – Orlando – 8672 Kč

dovolená na floridě akřní letenky

Pohádkovou zimní dovolenou si díky kombinovanému tarifu společností Flybe a Virgin Atlantic můžete naplánovat v americkém Orlandu. Levné letenky do USA z Paříže a návratem do Londýna  jsou v prodeji za akční cenu 8.672 Kč! Výlet do USA lze podniknout v období od konce října 2013 do konce března 2014. Volných termínů je nepočítaně. Jako příklad jsme vybrali odlet z Paříže (CDG) 22.2.2014 a návrat 3.3.2014 z Orlanda (MCO) do Londýna (LGW). Platnost tarifu končí 15.7.2013.

Pokud do Ameriky poletíte s dětmi, neměli by jste opomenout návštěvu zábavních parků. Oblast kolem Orlanda je místem s největším počtem parků na světě. Tím největším a nejslavnějším je areál Walt Disney World, který každoročně navštíví desítky miliónů návštěvníků. Symbolem parku je Popelčin zámek, který se objevuje v úvodní znělce každého filmu z produkce Walt Disney.

Děti budou jásat nadšením také z návštěvy Mořského světa. Proslulá show kosatek je hlavní atrakcí parku Sea World v Orlandu. Pro příznivce holywoodských trháků byl v roce 1990 otevřen zábavní park Universal Studios. Koncept parku vychází ze vzoru parku z Kalifornie, kde návštěvníci projíždějí z jednoho filmu do druhého. Zážitek z tématických projížděk umocňuje i nová technologie 4D. Kompletní přehled zábavních parků v okolí Orlanda nabízí portál www.visitorlando.com.

Na návštěvu Walt Disney World je potřeba vyhradit si hned několik dní. Areál je rozsáhlý, proto doporučujeme zakoupení několikadenní rodinné vstupenky. Ideální je také ubytovat se přímo v areálu nebo jeho blízkém okolí. Z nabídky hotelů na Floridě doporučujeme hotel Rodeway Inn Maingate (3km od Disney World), kde noc pro dvě osoby se snídání a WiFi připojením můžete rezervovat za 587 korun. Děti do 17 let mají ubytování v hotelu zdarma. 

Při cestování na Floridě se neobejdete bez automobilu. Nejvýhodnější cenu na půjčení vozidla vám vypočítají v námi doporučované autopůjčovně. Letecký přípoj z Prahy do Paříže a na zpáteční cestě z Londýna do Prahy si za necelé dvě tisícovky můžete rezervovat na webu Easyjet.com.. Výhodou oproti nízkonákladovým přepravcům Ryanair nebo Wizzair je přímé spojení mezi Prahou a letištěm Charles de Gaulle v Paříži a London Gatwick. Tím Vám odpadnou náklady na transfery mezi letišti. Před koupí letenky do USA nezapomeňte na elektronické povolení vstupu ESTA.

levné letenky na Floridu

V rezervaci letenek do USA pokračujte klikem na obrázek

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter