Letenky do New Yorku z Prahy – 9738 Kč

new york akční letenky varšava

Kombinovaný tarif společností British Airways a Virgin Atlantic cestovatelům umožňuje finančně nenáročný výlet do Spojených států. Letenky z Prahy do New Yorku a návratem do Manchesteru jsou nabízeny za 9.868 Kč. Pokud při nákupu letenek uplatníte slevový kupón v hodnotě 130 Kč, dostanete se na konečnou částku 9.738 Kč. Akční letenky do New Yorku jsou dostupné v hojném počtu od poloviny září do konce března.

Pro modelovou rezervaci jsme vybrali odlet z Prahy (PRG) 13.10. s návratem 23.10. z New Yorku (NYC) do Manchesteru (MAN). Do kalkulace cestovních nákladů je nutné připočíst jednosměrnou cestu z Manchesteru. Letenky z Anglie do Prahy koupíte například u společnosti Jet2 za £29, tedy za 875 Kč.

Hodláte se do “Velkého jablka” pořádně zakousnout? Pak si pro výlety a nákupy v New Yorku v předstihu rezervujte ubytování. Přehled hotelů všech kategorií najdete na stránkách Booking.com. Hotely se slevou 50% a více si můžete “zamluvit” výběrem z last minute nabídek.

Letenky do New Yorku – souhrn

->Cena 9.738 Kč po využití slevového kupónu
->Letenky si rezervujte prostřednictvím vyhledávače na stránkách našeho partnera
->Odlety od 15. září do 27. března 2014, pro výběr si otevřete kalendář dostupných termínů
->Platnost tarifu končí 16.7.2013
->Letenku z Manchesteru do Prahy si rezervujte na stránkách společností Jet2 nebo Easyjet
->Do USA lze vycestovat pouze s vízem v pase nebo elektronickým povolením vstupu – ESTA.

Z New Yorku do Philadelphie, Bostonu za 20 Kč

Na výlet z NYC do ostatních měst východní pobřeží Spojených států si nemusíte rezervovat tisíce. Promo akce autobusového dopravce Megabus umožňuje nákup jízdenek z New Yorku do Philadelphie nebo Bostonu za pouhopouhý 1 dolar! V přepočtu za 4 cheeseburgery z McDonald´s si tak na mapě největších měst Ameriky můžete zakroužkovat hned dvě místa. Jízdenky s odjezdem do konce listopadu si rezervujte na www.megabus.com.

letenky do new yorku z prahy za akční cenu 9738Kč!

Kliknutím na obrázek pokračujte v online rezervaci letenek do New Yorku.

levné letenky z manchesteru

Letenky Manchester – Praha za 875 Kč na Jet2.com

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter