IBERIA: Letenky do Kostariky 9860 Kč

akční letenky do kostariky s Iberia

Pokud jste nekoupili letenky do Střední Ameriky při poslední akci American Airlines, nemusíte smutnit. Letenky do Kostariky z Barcelony na palubě španělských aerolinek Iberia jsou v prodeji za neuvěřitelných 9.990 Kč. Při využití slevového kupónu od Pelikána zaplatíte za letenku do San José v Kostarice jen 9.860 Kč! Výhodný tarif limituje odlety do Střední Ameriky od 3. září do konce října. Maximální délka pobytu je 1 měsíc. Kalendář dostupných termínů pro lety do Kostariky najdete zde.

Jako modelový příklad jsme vybrali odlet 22.10. z Barcelony (BCN) s návratem 12.11. ze San José (SJO) do Barcelony. Na cestě vás čeká přestup na letišti v Madridu. Výhodou tarifu Iberia oproti nabídce American Airlines je krom nižší ceny také absence přestupu na území Spojených států, pro který je potřeba mít elektronické povolení ESTA.

Nocleh v turisty oblíbené oblasti Guanacaste na pobřeží Pacifiku lze ve tříhvězdičkovém hotelu se snídaní rezervovat od 800 Kč / noc. Seznam dostupných hotelů v lokalitě Guanacaste najdete na rezervačním portálu Booking.com. Ceny jídla a služeb v Kostarice jsou porovnatelné s cenami u nás. Pro turistický pobyt do 90 dní nepotřebujete do Kostariky vízum. Další praktické informace o Kostarice se dočtete například na stránkách CK Adventura.

Další levné letenky do Střední Ameriky se společnosti IBERIA:

>Barcelona (BCN) – Guatemala (GUA) – 13.487 Kč

>Barcelona (BCN) – Panama (PTY) – 12.286 Kč

> Barcelona (BCN) – Honduras (TGU) –  12.849 Kč

Nejvýhodnější letecké spojení mezi Prahou a Barcelonou nabízí nízkonákladový dopravce Vueling. Alternativou jsou letenky od ČSA nebo levný přípoj z polských letišť  Katowice / Vratislav do Girony (cca 100km od Barcelony).

Levné letenky do Střední Ameriky IBERIA

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter