Letenky Barcelona říjen/listopad – 703 Kč

barcelona letenky levne

Návštěva životem pulzující Barcelony je turistickým zážitkem v kterémkoli ročním období. Nejlevnější letenky do katalánské metropole lze nejen na prodloužený víkend pořídit za 1.161 Kč / 192 zl. Za architekturou nebo fotbalem se do Barcelony můžete vydat v říjnu a listopadu z polských letišť Katowice, Wroclaw nebo Krakow. Přepravu zajišťuje evropská nízkonákladová jednička Ryanair.

V nejnižší cenové hladině se nachází několik termínů. Letenky do Barcelony z Katowic za tisícovku můžete například rezervovat v termínu 14. – 18. října. S přechodem na zimní letový řád linky z Katowic a Wroclawi do Girony začátkem listopadu končí. Levnou alternativou jsou letenky Wizzair. Z Katowic nebo Budapešti se na hlavní letiště v Barceloně El Prat dostanete již za 703 Kč / 8180 HUF.

Podmínkou nákupu levných letenek je cestování s malým příručním zavazadlem s max. rozměry 42x32x25 cm. Nákup letenek za 703 Kč je reálný pouze pro členy WDC (WIZZ Discount Club). Příkladem budiž odlet 14.listopadu z Budapešti (BUD) s návratem 19.listopadu z Barcelony (BCN). Pro dopravu na/z letiště v Budapešti z Prahy nebo Brna můžete využít autobusové linky Eurolines nebo Student Agency. Zpáteční jízdenku na autobus z Prahy do Budapešti koupíte v promo akci Eurolines za 630 Kč. 

Letenky Barcelona – Ryanair / Wizzair – Sumář

->Nákup letenek v rezervačním systému Ryanair nebo Wizzair
->Cestovní období - říjen (Ryanair) / listopad – prosinec (Wizzair)
->Bez poplatku lze cestovat pouze s příručním zavazadlem o maximálních rozměrech 55x40x20 cm – Ryanair / 42x32x25 cm – Wizzair
->Zlevněné letenky Wizzair mohou rezervovat pouze členové WDC
->Téměř 1.300 možností ubytování v Barceloně nabízí rezervační portál Booking.com
->Při koupi letenek Ryanair počítejte s více než hodinovým transferem z letiště Girona. Zpáteční jízdenka vás příjde na 650 Kč / €25

Barcelona z Brna a Prahy

Pokud preferujete odlet z českých letišť nabízí se možnost cesty z Brna s přestupem v italském Bergamu. Za 1.900 Kč /€74 lze navštívit Barcelonu v termínu 7. – 14. 10. případně 21. – 25.10. Při cestě tam čeká na cestující sedmihodinový stop v Bergamu, který mohou využít k prohlídce historické části města. Letenky je možno zakoupit ve dvou samostatných rezervacích (Brno-Bergamo, Bergamo-Barcelona El Prat) na stránkách Ryanair.

Užít si babí léto na pobřeží Costa Brava bez nutnosti přestupu či trmácení se na letiště v zahraničí můžete díky atraktivnímu tarifu Českých aerolinií. Z Prahy do Barcelony můžete odletět za konečnou cenu 3.940 Kč od konce září do poloviny prosince. Výhodou tarifu je odbavené zavazadlo do 23kg v ceně letenky (+8 kg kabinové zavazadlo). Dostupnost volných letenek do Barcelony nejlépe zjistíte v přehledném kalendáři Pelikána. Pro poznání východních partií Španělska doporučujeme rezervaci vozidla z námi ověřené autopůjčovny.

barcelona levné letenky wizzair

Příklad rezervace letenek do Barcelony se společností Wizzair. Rezervujte si podzimní výlet z Budapešti na www.wizzair.com

barcelona letenky ryanair katowice říjen

Katowice – Barcelona v termínu 14. – 18.10. za 1.161 Kč. Rezervace letenek na www.ryanair.com

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter