Dovolená Portugalsko / Madeira 4914 Kč

Last minute dovolená 2013 v Portugalsku

Letní zájezdy do Portugalska nebývají zrovna za “hubičku”. Dnes však německý prodejce zájezdů L´TUR zveřejnil lákovou nabídku na Madeiru. Na zelený ostrov v Atlantickém oceánu lze vyrazit za 189EUR, tedy v přepočtu 4914 Kč za osobu včetně všech poplatků. Vybírat můžete hned z několika hotelů situovaných v historickém centru hlavního města Madeiry, Funchalu. Cena týdenního zájezdu se snídaní se v závislosti na výběru hotelu a místě odletu pohybuje v rozmezí €189 – €267 za osobu. Flexibilní jsou také termíny, odletět můžete:

>>> 25.6. , 2.7., 9.7 z německých letišť Frankfurt, Stuttgart nebo Köln (cena od €229)
>>>27.6., 4.7.
ze švýcarské Basileje (cena od €189)

Ostrov sopečného původu nabízí několik krásných pláží se zlatým pískem, přesto však turisté jezdí na Madeiru především za turistikou, historií a pestrobarevnou flórou. Přímo z Funchalu lze lanovou dráhou vyjet až do městské části Monte s dechberoucími panoramatickými výhledy.

Pokud vás Madeira láká, určitě vás budou zajímat informace o dopravě na letiště. Za příplatek 39EUR (1.000 Kč, děti do 14-let cestují zdarma) nabízí L´TUR takzvaný DB Zug-zum-Flug Ticket na všechna letiště . V překladu se jedná o zpáteční vlakovou jízdenku z kteréhokoli vlakového nádraží v Německu. V praxi tedy můžete nasednout na vlak hned za  hranicemi s konečnou zástavku na letišti. Cestu vlakem je nutné vzhledem k rannímu odletu dobře naplánovat. Alternativou je žlutý autobus Student Agency (na letiště Frankfurt).

last minute madeira 1

Klikněte na obrázek a rezervujte si last minute dovolenou na překrásném ostrově Madeira

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter