Last Minute! Kanárské ostrovy – 8488 Kč

tenerife dovolena kanarske ostrovy

Pro nerozhodnuté dovolenkáře přinášíme TIP na last minute dovolenou. Na Kanárské ostrovy se můžete vypravit z Lipska poblíž našich západních hranic. V nabídce německých cestovních kanceláří se objevilo hned několik akčních tarifů pro prázdninové cesty na ostrovy Tenerife a Lanzarote. Zárukou kvality a příznivých cen je L´TUR. Týden v oblíbeném letovisku Puerto del Carmen na Lanzarote si můžete na webu L´TUR zarezervovat za konečnou cenu 329EUR, v přepočtu za 8488 Kč. Ubytování v apartmánech Don Paco Castilla, zařízených v klasickém španělském stylu je bez stravy.  Apartmány jsou vybaveny malou kuchyňkou a lednicí. Necelé dvě minuty chůze od areálu se nachází překrásná pláž s jemným pískem. Odlet je 2.7. z Lipska, spojení zajišťují aerolinky Air Berlin.

Ze stejného letiště můžete 5.7. vyrazit na Tenerife, které je perlou Kanárských ostrovů. Tříhvězdičkový aparthotel Teneguia je situován poblíž pláže v letovisku Puerto De La Cruz v severní části ostrova Tenerife. 14-denní last minute dovolenou si na stránkách SparTours můžete zabookovat za akční cenu 343EUR, v přepočtu za 8.918 Kč. Pobyt v hotelu Teneguia je bez stravy. Cena zahrnuje vlakovou jízdenku na letiště Lipsko s nástupem na kterémkoli nádraží v Německu.

Pro poznání ostrova Tenerife včetně proslulé pláže s promenádou Playa De Las Américas doporučujeme pronájem vozidla z námi ověřené autopůjčovny. Aktuální předpověď počasí na Tenerife najdete pod tímto odkazem.

last minute kanárské ostrovy z německa

Klikněte na obrázek a rezervujte si last minute dovolenou na Kanárských ostrovech

dovolená na tenerife

Klikněte a rezervujte si last minute dovolenou v hotelu Teneguia na Kanárských ostrovech

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter