Korean: Fidži, Bali na Vánoce – 18.992 Kč

fidzi korean air z prahy akce

Prožít exotickou dovolenou na jednom z nejodlehlejších míst planety je snem mnoha cestovatelů. Únik z reality na korálové ostrovy Fidži můžete podniknout s Korean Air za 24.496 Kč. Na palubě letadel korejského vlajkového dopravce vás čeká špičkový servis a dostatek pohodlí. Během cesty na mezinárodní letiště Nadi na hlavním ostrově Fidži – Viti Levu čeká cestující z Prahy mezipřistání v Jihokorejském městě Incheon. Cestu na Fidži můžete plánovat od listopadu do března 2014. Letenky v akci je možné koupit do 30. září.

Korean Air je stejně jako ČSA, Air France nebo Alitalia členem globální aliance Sky Team. Pokud dosud nejste členy, doporučujeme se do programu registrovat. Za zpáteční letenky z Prahy na Fidži získáte slušný počet mílí do věrnostního programu. Ty následně můžete proměnit za bonusové letenky.

Pokud se rozhodnete podstoupit dalekou cestu na Fidži, můžete počítat s částečnou kompenzací vysoké ceny letenky ve formě levného ubytování. Tříhvězdičkový hotel v Nadi seženete od 400 korun za nocleh se snídaní pro 2 osoby. Pokud sáhnete po luxusnějším druhu ubytování na Fidži v resortech Sheraton či Radisson Blu, počítejte s cenou okolo 4 tisíc korun za noc pro dva. Místo pro dovolenou na Fiji můžete vybírat z nabídky světoznámého rezervačního portálu Booking.com.

Letenky na Fidži s Korean Air – Sumář

->Aktuální stav dostupných letenek a termínů zobrazíte v přehledném kalendáři
->Cestovní období: listopad 2013 – březen 2014
->Odbavené (23kg) a příruční (12kg) zavazadlo v ceně letenky
->Vízum na Fidži většinou bývá zahrnuto v ceně letenky. Pokud není, je možné si jej vyřídit po příletu na letišti v Nadi
->Na zpáteční cestě přestup v délce 19 hodin. V informačním kiosku Korean Air příletové haly letiště Incheon je možné zažádat o hotelový voucher zdarma. Cestující Korean Air jsou většinou ubytováni v hotelu Hyatt Regency Incheon.
->Pro cestu na Fidži není potřeba žádné očkování

Potřebujete poradit, pomoc s nákupem letenek či ubytování? Pište na baltekufry@seznam.cz

Levné letenky na Bali přes Vánoce

Vedle stále platného tarifu Alitalia na lety do Džakarty můžete alternativně využít promo akce Korean Air a letět z Prahy na Bali. Na extrémně exponované období Vánoc je třeba letenky koupit v dostatečném předstihu. Za  18.992 Kč se na jedno z nejpoutavějších míst Jihovýchodní Asie dostanete přímo z Prahy. Během letu na Bali absolvujete pouze přestup v Jihokorejském Incheonu – jednom z nejmodernějších letišť světa.

Jako příklad jsme vybrali vánoční termín s odletem 9.prosince z Prahy (PRG) a návratem 27.prosince z Denpasaru (DPS). V ceně letenky je odbavené zavazadlo s klasickým váhovým limitem 23 kg. Pokud se na Bali budete chtít levně a kvalitně ubytovat, doporučujeme si v předstihu zvolit lokalitu a hotel například z nabídky Booking.com. Jistotu nejlevnějšího ubytování zabezpečí online cenový porovnávač Hotelscombined.

Letenky na Bali přes Vánoce s Korean Air – Sumář

->Aktuální stav dostupných letenek a termínů zjistíte v přehledném kalendáři
->Cestovní období: září – prosinec
->Nákup letenek do 30.září
->Odbavené (23kg) a příruční (12kg) zavazadlo v ceně letenky
->Vízum na Bali je možné vyřídit za poplatek 490 Kč / $25 po příletu do Denpasaru
->Možná vánoční dovolená v termínu 9. – 27.12.
->Očkování na Bali není povinné. Stačí dodržovat základní hygienická pravidla a navečer používat repelent proti komárům.

Akční letenky Korean Air z Prahy na Nový Zéland a do Austrálie

Letenky Nový Zéland

Praha (PRG) – Auckland (AKL) – 23.290 Kč
->cestovní období: listopad 2013 a pak leden – březen 2014
-> kalendář volných letenek
-> ubytování v Aucklandu

Letenky Austrálie

Praha (PRG) – Sydney (SYD) – 23.650 Kč
->cestovní období: listopad 2013 – březen 2014
-> kalendář volných letenek
-> ubytování v Sydney

bali vanoce akcni letenky praha

Příklad rezervace letenek na Bali. Aktuální dostupnost letenek zjistíte klikem na obrázek.

fidži exotika letenky z prahy

Příklad rezervace letenek na Fidži. Dostupnost volných termínů zobrazíte klikem na obrázek

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter