Ho Či Minovo město za 12.990 Kč!

stock-footage-ho-chi-minh-city-city-sunset-skyline-timelapse

Navštivte Ho Či Minovo město, jedno z nejdynamičtějších a nejvýznamnějších měst Vietnamu se společností Turkish Airlines. Ho Či Minovo město, dříve známé jako Saigon Vám nabídne spoustu možností k využití volného času, od navštívení různých kulturních památek, muzeí po návštěvu čínské čtvrti Chalon. Termíny jsou v období duben až říjen tohoto roku a odlety z hlavního města Prahy! Letenky jsou k dostání zde.

>>>                Levné ubytování v Ho Či Minově městě naleznete na oblíbeném portálu Booking.com          <<<

Informace k letu:

-> Termíny duben až říjen roku 2015
-> Přestup v Istanbulu a poté palivový stop v Bangkoku
-> Odlety z Prahy
-> V ceně letenky je již zahrnuto jedno zavazadlo do podpalubí o maximální hmotnosti 30 kg a jedno příruční zavazadlo
-> Na lety je nutno nastoupit v daném pořadí, jak byly zakoupeny. V případě nenastoupení na nějaký úsek letu je dopravce oprávněn automaticky a bez náhrady zrušit další úseky letu.
-> Letenky jsou k zakoupení zde

Jak se dostat z/na letiště:

Dopravu do města či z města ne letiště zajišťují autobusové linky, můžete využít služeb taxi, či si pronajmout auto nebo motorku. Více informací se dozvíte na stránkách letiště.

Ubytování v Ho Či Minově městě:

Ubytování se nabízí hned několik, od levnějších hostelů po ty luxusnější hotely. Vyberte si proto ze široké nabídky ubytování podle Vašeho vkusu. Nabídky a inspiraci naleznete na oblíbeném portále Booking.com.

Tipy co navštívit a jak využít volný čas:

-> Čínská čtvrť Chalon – milovníci nejen čínské kuchyně, by měli zavítat do čínské čtvrti Chalon, kde naleznete restaurace či můžete zavítat na místní tržnice a dovézt si nějaký suvenýr
-> Pagody a další zajímavosti – nachází se zde  řada menších buddhistických, taoistických, a dokonce i hinduistických chrámů a mešit, například Pagoda Giac Lam z roku 1744. Další zajímavostí je určitě Palác znovusjednocení či Muzeum válečných zločinů nebo Historické Muzeum.
-> Užijte si také večerní město, kdy všechno září v neonových barvách

Příkladová letenka do Ho Či Minova města
PRG_HCHM

Zpáteční letenka do Prahy
HCHM_PRG

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter