Indonésie: Džakarta ze Švédska 9.909 Kč

emirates letenky asie

Ještě před příchodem období dešťů stihnete výpravu na rozmanité ostrovy Indonésie v jihovýchodní Asii. Pod křídly prémiového dopravce Emirates se můžete vydat ze švédského Stockholmu do Džakarty za bezkonkurenční cenu 9.909 Kč. Dlouhý let s přestupem v Dubaji vám zpříjemní pohodlí a pětihvězdičkový servis aerolinek Emirates. Tarif je platný pro odlety ze Stockholmu v září a říjnu 2013. Prodej akčních letenek končí 31.8.

Ať už do Indonésie zamíříte na exotickou dovolenou nebo za horskou turistikou, nemusíte mít přehnaný rozpočet na ubytování. Levné hotely na Bali a v dalších turistických destinacích v Indonésii můžete vybírat dle mnoha kritérií v přehledném srovnávači na adrese Hotelscombined.com. Po příletu do Indonésie je nutné zažádat o turistické vízum. Na 30denní povolení vstupu si připravte $25, tedy necelou pětistovku.

Letenky do Indonésie – Džakarta ze Švédska – souhrn

->Letenky lze rezervovat do 31.8.
->Cestovní období Indonésie: září – říjen 2013
->Přehled dostupných termínů najdete v přehledném kalendáři
->Vízum do Indonésie je možné získat po příletu za poplatek $25
->Nejlevnější letenky do Švédska koupíte u dopravců Ryanair nebo Wizzair
->V akci aerolinek Emirates si můžete rezervovat také letenky do Bangkoku (11.150 Kč)

Letenky do Švédska od 415 Kč

Nejlevnější cestou do Švédska je nákup letenek Ryanair nebo Wizzair s odletem ze sousedního Polska. Pokud jste členy WIZZ Discount Clubu, můžete si letenky z Katowic na letiště Skavsta u města Nyköping bookovat za 68zlotých, tedy 415 Kč. Cestu do Indonésie můžete začít rovněž z Krakowa nebo Budapešti. Spolehlivá přeprava mezi letišti Skavsta a Arlanda ve Stockholmu je zajištěna autobusy společnosti Flygbussarna. Zpáteční jízdenka mezi letišti vás bude stát necelých 1.400 Kč.

Bez výdajů za autobus se na mezinárodní letiště ve Stockholmu můžete vypravit z Prahy. Letenky z letiště Václava Havla začínají v rezervačním systému společnosti Norwegian na ceně €89, tedy 2310Kč.

akcni letenky indonesie bali emirates ze svedska

Příkladová rezervace. Kalendář dostupných letenek zobrazíte klikem na obrázek.

akcni letenky do indonesie emirates ze svedska

Ukázka rezervací přípoje do Švédska. Letenky z Prahy si rezervujte na www.norwegian.com Pro cestu z Polska doporučujeme nízkonákladového dopravce Wizzair.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter