Easyjet – Lisabon z Prahy – 2.130 Kč

easyjet akce letenky praha lisabon

Lesk i bídu portugalského Lisabonu lze poznat díky zvýhodněným letenkám společnosti EasyJet. Byť se nejedná o přímý let, za trasu Praha – Lisabon a zpět nezaplatíte více než dva a půl tisíce. Bez nutnosti spaní na letišti se do Portugalska lze vypravit například v termínu 25. listopadu – 1. prosince. Ikonickou žlutou tramvají se ulicemi nejzápadnější metropole Evropy můžete projet v průběhu listopadu a prosince kdy letenky Easyjet z Prahy do Lisabonu nepřekračují hranici tří tisíc korun.

Lisabon je jedním z nejstarších měst světa. Londýn, Paříž nebo Řím jsou o stovky let mladší. Autentičnost historické části Lisabonu – Alfama s hradem Svatého Jiří  objevíte pokud se ubytujete v samotném centru města. Například pobyt v moderních apartmá Lisbon Lounge Suites (hodnocení 8.8/10), které jsou před zastávkou tramvaje /10 minut pěšky od hradu Sv. Jiří, můžete rezervovat za 1.160 Kč pro dva za noc.

Pro případ, že se objeví akční nabídka s 50% slevou na některý luxusní hotel v Lisabonu, doporučujeme rezervaci ubytování s možností zrušení bez poplatku. Garanci nejlevnějšího ubytování v Lisabonu od 413 Kč za noc pro 2 dospělé získáte rezervací přes online porovnávač Hotelscombined.

Easyjet letenky – Lisabon z Prahy – Sumář

->Nákup letenek na Easyjet.com
->Nejlevnější letenky do Lisabonu v listopadu a prosinci
->Ať poletíte sólo nebo ve skupině, zaplatíte jednorázový poplatek Easyjet 300 Kč za rezervaci
->Bezplatně si do Lisabonu můžete zabalit kabinové zavazadlo bez omezení váhy s max. rozměry 56x45x25cm
->Z letiště Lisabon do centra jezdí v intervalu 20 minut Aerobus č. 91. Jízdenku za €3 koupíte u řidiče
->Na cestě z Prahy -  krátký přestup v Miláně, z Lisabonu se na 8 hodin zastavíte v Amsterdamu
->Pokud vám stačí den na nákupy v Miláně, můžete koupit routing  Praha – Milán – Lisabon v termínu 25.11. – 1.12. za 2.130 Kč / osobu. 30.11. strávíte v Miláně.

Letenky Easyjet – Lisabon z Prahy – příklady
easyjet akce praha milan lisabon

Příklady rezervací Easyjet. Letenky na trase Praha – Milán – Lisabon koupíte na webu www.easyjet.com

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter