Do Věčného města z Vídně za 2.890 Kč

Řím_BK

Vydejte se do Věčného města, Říma, největšího a hlavního města Itálie. Řím se rozkládá na řece Tibeře kousek od Středozemního moře. Jeho historické centrum je součástí Světového dědictví UNESCO, takže o zábavu a poznání nebude nouze. Za zmínku určitě stojí památky jako Pantheon, Římské Koloseum, Bazilika svatého Petra a další. Navštívit můžete i sídlo samotného Papeže (v současné době papež František), Vatikán a prohlédnout si, kde hlava katolické církve pobývá. Letenky do Říma z Vídně za 2.890 Kč! Termíny v období duben-prosinec 2015! Letenky jsou k dostání zde.

>>>                      Tipy na levné ubytování v centru Říma naleznete na portále Booking.com                         <<<

 

Informace o letu:

-> Termíny duben-prosinec 2015
-> Odlety z vídeňského letiště
-> V ceně letenky je zavazadlo do podpalubí o maximální hmotnosti 23 kg a jeden kus příručního zavazadla
-> Letenky k dostání zde

Cesta do Vídně:

Do Vídně se dá pohodlně dostat se společností Student Agency až přímo na letiště. Cena jízdenky se pohybuje okolo 540 Kč. Nebo můžete využít služeb jiných společností jako třeba Eurolines, kdy se do Vídně dostanete za cca 590 Kč. O2 extra výhody pro cestující z ČR. Společnost O2 poskytuje slevu 25 % na zpáteční jízdenky! Pouze s nástupním místem v ČR!

Pokud se na letiště vypravíte autem, přijdou Vám vhod naše doporučení na parkování u letiště Schwechat.

Jak se dostat z/na letiště FCO v Římě:

Na letiště se lze dostat více způsoby. Samozřejmostí jsou autobusové linky, vlakové spojení či taxi služba nebo půjčení auta. Více informací naleznete na stránkách letiště.

Ubytování v Římě:

Je jen čistě na Vás, pro jaký typ ubytování se rozhodnete. I v centru města se dá sehnat levné ubytování. Pro zobrazení konkrétních nabídek klikněte zde. Podívejte se také na nabídku tohoto hostelu, 880 Kč/osoba/noc, s možností zrušené rezervace zdarma do 6. července 2015. V blízkosti autobusová zastávka, která vypravuje autobusy k Pantheonu, nedaleko (cca 10 min) vlakové nádraží a k dispozici je také Wi-fi.

Pár tipů na volný čas v Římě:

-> Koloseum – nejstarší antické divadlo
-> Pantheon – téměř zachovaný chrám
-> Sixtinská kaple ve Vatikáně – část vymaloval světově známý Michelangelo Buonarotti
-> Fontána di Trevi – nejznámější z římských fontán
-> Baziliky a chrámy

Příkladová letenka na cestu do Říma a zpět
VIE_ROM_VIE

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter