Chorvatsko v září – Split – 3.910 Kč

chorvatsko letenky z prahy akce

I přesto, že Chorvatsko nepatří mezi “baštu” nízkonákladového cestování, občas se cenově příznivé letenky přeci jen objeví.  Z Prahy do Splitu se můžete vypravit v průběhu září a října se společností Smartwings. Konečná cena 3.910 Kč zahrnuje odbavené zavazadlo do 15 kg. Pro rezervaci letenek k jaderskému moři doporučujeme využít přehledného kalendáře dostupných termínů portálu Pelikán.

Oblíbená letoviska jižní Dalmácie – Baška Voda či Makarska jsou ze Splitu dobře dostupná. Pro cestu můžete využít linkový autobus z nádraží ve Splitu nebo odjet po vlastní trase autem z půjčovny. Půjčení auta v Chorvatsku není nákladnou záležitostí. Za týdenní pronájem auta ekonomické třídy nezaplatíte více než čtyři tisícovky. Pro přehledné srovnání nabídek autopůjčoven na letišti ve Splitu doporučujeme námi ověřený vyhledávač. Pokud máte v hledáčku ostrovy Brač nebo Hvar, využijte lokální trajektové linky ze splitského přístavu.

Po skončení hlavní turistické sezóny v Chorvatsku klesají ceny ubytování. A to rapidně. S hledáním ubytování na místě proto nebudete mít problém. Pokud však dáváte přednost ubytování v hotelu se stravou, vyplatí se sledovat akční nabídky našeho partnera. Chvíle hledání a trocha štěstí na termín může znamenat úsporu 50% a více.

Letenky Chorvatsko – Praha -> Split – Sumář 

->Pro nákup letenek do Splitu využijte přehledný kalendář dostupných termínů
->Cestovní období: 10. září – 14. října
->Za konečnou cenu 3.910 korun si na cestu do Chorvatska můžete zabalit zavazadlo s hmotností do 15 kg + příruční kufr do 5 kg
->Přehled autobusových linek v Chorvatsku najdete na stránkách www.buscroatia.com
->Se srovnáním cen ubytování v Dalmácii vám pomůže portál Hotelscombined

chorvatsko levne letenky z prahy

Příklad rezervace letenek z Prahy do Splitu. Pro přehled dostupných termínů pokračujte klikem na obrázek

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter