Náš příběh…

Od nákupu mé první letenky do Ameriky za 26 tisíc uplynulo téměř deset let. Za tu dobu se změnila spousta věcí. Evolučním vývojem prošla také má představa o cestování. Éra návštěv cestovních kanceláři skončila. Létám častěji, levněji a co se cestovních výdajů týče, jsem svým “vlastním pánem”. Levné cestování se stalo trendem dnešní doby. Cílem projektu BalteKufry.cz je podpora a šíření tohoto trendu do povědomí veřejnosti. Budu moc rád, pokud se čtením těchto stránek necháte například inspirovat ke své první dovolené “na vlastní pěst” a přidáte se ke komunitě nízkonákladových cestovatelů.

Levné cestování s BalteKufry.cz

Hodiny prohlížení katalogů cestovních kanceláří jsou ztrátou času. Věříme, že svou ideální poznávací cestu nebo dovolenou si každý může naplánovat sám a bez zbytečných výdajů. Proto vybíráme akční letenky a nejvýhodnější last minute zájezdy, které zveřejňujeme na našich stránkách. Publikované nabídky na našem portálu o levném cestování neprodáváme. U každé nabídky je uveden prodejce nebo přímý odkaz pro online rezervaci letenky či zájezdu. Pro případ, že se s námi budete chtít o vaší cestě poradit, ochotně a rádi pomůžeme.

“Cestování je esencí poznání života, BalteKufry.cz impulsem vydat se na cestu…”

Tomáš Drozd
zakladatel portálu BalteKufry.cz
e-mail: baltekufry@seznam.cz

 • Dušan Havlík

  Dobrý den,

  dostal jsem na Vás kontakt a doporučení od Hanky z Roatánu a chtěl bych se zeptat, jestli by šla zařídit letenka pro 2 dospělé osoby na Roatán v termínu:

  Odlet: 01.04.2019 do Miami (zde bychom zůstali cca 5-6 dní) a 07.04. nebo 08.04. přelet na Roatán
  Zpáteční: 14.-15.04.2019 již jedno, co nejrychleji

 • RSS
 • Facebook
 • Google+
 • Twitter