Letenky Nový Zéland z Říma – 19501 Kč

akcni letenky novy zeland

Zbystřit by měli všichni cestovatelé, kteří během nadcházejícího období plánují návštěvu Nového Zélandu. Čínský dopravce China Airlines spustil promo akci, díky níž si můžete pořídit letenku z Říma do Aucklandu  za konečnou cenu 19.501 Kč. Tarif je v platnosti pouze do vyprodání volných míst. S nákupem letenky na Nový Zéland by jste proto neměli vyčkávat. Cestu můžete plánovat od listopadu 2013 do konce května 2014.

Ideálním obdobím kdy odcestovat na Nový Zéland je únor – březen. Vrcholící léto umožňuje důkladné poznání rozmanité přírody Severního ostrova. Pro modelovou online rezervaci jsme vybrali odlet 1.3.2014 z Říma (FCO) a návrat 17.3. z Aucklandu (AKL). Při nákupu letenky na Nový Zéland nezapomeňte na slevový kupón. Na každé rezervaci tak ušetříte 130 Kč.

Letenky na Nový Zéland – souhrn

->Lety v období 11/2013 – 05/2014. Pro výběr termínu si otevřete přehledný kalendář
->Ve vybraných termínech je možné naplánovat delší přestup na Tchaj-wanu a prohlédnout si Taipei
->Při pobytu do 90 dnů nepotřebujete na Nový Zéland vízum
->Nejlevnější letenky z Prahy na Nový Zéland příjdou na 28. tisíc Kč a více
->K letenkám je nutné rezervovat přípoj z Česka nebo příhraničních letišť > Wizzair z Katowic do 1.000 Kč nebo z Prahy do 3.000 Kč

Půjčení auta, camping na Novém Zélandu

V letním období si na Novém Zélandu vystačíte s vypůjčeným autem a stanem. Severní i Jižní ostrov má hustou síť campingů. Mnohé jsou v těch turisticky nejvábnějších lokalitách – na pobřeží nebo poblíž termálních pramenů. Oblíbenou formou noclehu na Novém Zélandu  je tzv. “freedom camping”.

Svobodně a beztrestně se tak můžete utábořit prakticky kdekoliv. Nevýhodou je absence sociálního zařízení a pitné vody. Náklady na půjčení auta na Novém Zélandě nejsou vysoké. Pohodlné vozidlo střední třídy si můžete rezervovat už od 800 Kč /den. Se srovnáním cen jednotlivých autopůjčoven na letišti v Aucklandu vám pomůže náš vyhledávač.

Letenky do Austrálie

> Řím (FCO) – Sydney (SYD)21.325 Kč > odlety 11/2013 – 04/2014

akční letenky na nový zéland

Klikem na obrázek můžete pokračovat v rezervaci letenek

letenky auckland

při rezervaci nezapomeňte na slevový kupón

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter