Ryanair letenky Sardinie – 2032 Kč

last minute letenky Ryanair Sardinie

Stále přemýšlíte kam letos vyrazíte na dovolenou? Náš tip je Sardinie! Zpáteční letenky Ryanair z Bratislavy na druhý největší ostrov středozemního moře jsou v prodeji za 79EUR, v přepočtu za 2.032 Kč. Levné letenky na lince Bratislava – Alghero si za uvedenou cenu  můžete rezervovat například na termín od 1. srpna do 8. srpna. 

Sardinie je ideálním místem na dovolenou. Vyhlášené bělostné pláže, průzračně čisté moře, chutná kuchyně a množství příležitosti k turistice nebo horolezectví činí ze Sardinie ráj cestovatelů a dovolenkářů. Nejpohodlnějším způsobem cestování po Sardinii je vypůjčeným autem. Populární FIAT 500 si v autopůjčovně Rentalcars.com můžete rezervovat od 1061 Kč za den.

Oddech a relaxaci si nejvíce vychutnáte v severní části ostrova v letoviscích v okolí městečka Palau. Možnosti ubytování na severu Sardinie najdete pod tímto odkazem na Booking.com. Pokud plánujete dovolenou na Sardinii, doporučujeme si italský ostrov ve středozemním moři nastudovat v některém z online průvodců. Stručný popis ostrova najdete také v tomto článku na portálu novinky.cz.

Letenky Sardinie

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter