Akce Praha -> Tokio 9.390 Kč!

tokyo-japan-hd-wallpaper

Skvělá akce, díky níž si můžete prohlédnout Tokio osobně. Tokio se rozkládá na ostrově Honšú, který omývá Tichý oceán. Hlavní město Japonska nabízí širokou škálu turistických atrakcí a zajímavostí, od rušného každodenního života přes noční život po klidné chvíle v zelených oázách, kde si vyčistíte hlavu a odpočinete. Letecky z Prahy do Tokia se dostanete v termínech dubna až října tohoto roku za krásných 9.390 Kč! Letenky jsou k dispozici zde.

>>>                                  Levné ubytování v Tokiu naleznete na webu Booking.com                                       <<<

 

Informace o letu:

-> Termíny duben až říjen 2015!
-> Odlety z Prahy
s mezipřistáním v německém Düsseldorfu
-> Zavazadla jsou v ceně letenky, 2 ks o hmotnosti 23 kg do podpalubí (týká se obou letů) a 1 ks příručního zavazadlo
-> Na lety je nutno nastoupit v daném pořadí, jak byly zakoupeny. V případě nenastoupení na některý úsek letu má dopravce právo na okamžité zrušení dalších částí cesty.
-> Letenky objednávejte zde

Jak se dostat z/na letiště v Tokiu:

Z letiště i na něj se dá dostat více způsoby, záleží jen na Vás, který využijete. Můžete použít vlaky, autobusy (nejen hromadná doprava) či si objednat taxi. Více informací se dozvíte přímo na stránkách letiště.

Ubytování:

Ubytování je spousta. Vyberte si dle svého gusta a užijte si tak plnými doušky svou dovolenou. Více inspirace a informací najdete na známém portále Booking.com.

Tipy na využití volného času v Tokiu:

-> Tokio věž – prohlídněte si Tokio z nejvyšší budovy, která překonala o 9 metrů Eiffelovu věž. Pořiďte si krásné fotografie panorama a Tokia. K návštěvě vybízí hned první patro, kde se nachází akvárium s více než 50 tisíci rybami, ve třetím patře naleznete muzeum voskových figurín a ve čtvrtém se nachází umělecká galerie Trick. Při speciálních akcích se celá věž rozzáří neonovými barvami.
-> Chrám Sensódži – nejznámější a nejnavštěvovanější chrám Japonska, který ve svých útrobách chrání malou soušku bohyně milosrdenství
-> Parky – v celém Tokiu je možno navštívit různé parky a načerpat síly na další poznávání města, jako například Yoyogi, Hibiya, Ueno či Arisugawakinen nebo zahrady Kiyosumi, Shinjuku, Gyoen, Outer, Hama Rikyu nebo Shiba Rikyu.

Příkladová letenka do Tokia
PRG_TOK

Příkladová zpáteční letenka do Prahy
TOK_PRG

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter