Bangkok – Thajsko na měsíc – 14.524 Kč

levne letenky bangkok z prahy

Zima v exotice je lákavou představou všech teplomilných cestovatelů. Relaxovat na jemném plážovém písku v Thajsku můžete ve vybraných zimních termínech s akčními letenkami Turkish Airlines! Turisty oblíbené ostrovy Phi Phi s barevným podmořským životem nebo Khao Phing Kan, přezdívaný “James Bond Island”  jsou výstavními kousky z klenotnice matky přírody. Výchozím bodem dovolené v Thajsku bude letiště Suvarnabhumi v Bangkoku, kam se z Prahy dostanete od října do dubna za příznivých 14.524 Kč.

Flexibilní cestovatelé mohou v Thajsku oslavit Vánoce i příchod Nového roku. Bez příplatku zůstávají v nabídce Turkish Airlines poslední volná místa na termín 17.12.2013. – 13.1.2014. Počet letenek s délkou pobytu 8-14 dní je limitován, proto doporučujeme s rezervací neotálet.

Specialistou na výhodné ubytování v Thajsku je rezervační portál Agoda.com

Letenky Bangkok z Prahy – Možné termíny
30.10. – 12.11./ 12. – 26.11. / 13.,17.12.2013 – 13.,16.1.2014/ 31.1. – 12.2./23.2. – 6.3.
Další možné termíny zobrazíte v přehledném kalendáři

Dlouhá cesta z Thajska, hotel v Istanbulu zdarma

Na trase Praha – Bangkok absolvujete krátké mezipřistání (2h45m) v Istanbulu. Nazpátek se v euroasijské metropoli zdržíte přes noc. Nepohodlné spaní na letišti v Istanbulu můžete vyměnit za kvalitní postel v hotelu. Při přestupu na mezinárodních letech v délce 10 a více hodin nabízejí Turkish Airlines hotel, jídlo a letištní transfery zdarma. O hotelový voucher se cestující musejí přihlásit v kanceláři “Hotel Desk”, situované v příletové hale (vedle kavárny Starbucks) letiště Atatürk.

Letenky Thajsko – Praha -> Bangkok za 14.520 Kč – Přehled

->Nákup letenek online v korunách u prodejce Pelikán
->Cestovní období: říjen 2013 – duben 2014
->Kalendář dostupných letenek usnadní výběr termínu cesty
->Cena letenky zahrnuje kabinové (8kg) a odbavené zavazadlo s limitem 20kg
->Při pobytu do 90 dnů nepotřebujete pro návštěvu Thajska vízum
->Thajsko není na seznamu zemí, kde je vyžadování speciální očkování
->Phuket, Krabi a další plážové destinace Thajska jsou z Bangkoku dostupné autobusem nebo lowcost lety společnosti Air Asia
->Zajímavosti o Bangkoku se dozvíte na www.atlasmest.cz

Letenky Bangkok z Prahy přes Vánoce
bangkok letenky z prahy vanoce

Příklad rezervace letenek Praha – Bangkok ve vánočním / silvestrovském termínu. Aktuální stav dostupných letenek zobrazíte klikem na rezervaci.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter