Super! Austrálie z Budapešti – 15.067 Kč

australie akcni letenky z budapesti

Nekonečné pláže, moderní pulsující velkoměsta a divočina vnitrozemí. Návštěva Austrálie je nutností pro každého cestovatele. Fantastický tarif společnosti China Southern Airlines umožňuje nákup letenek z Budapešti na australský kontinent od 15.067 Kč! Nechejte se okouzlit krásami podzimní Austrálie! V nabídce je limitovaný počet letenek od března do května. Pravděpodobně se jedná o chybný tarif China Southern, proto rezervaci letenek uhraďte ihned platební kartou.

China Southern Airlines – letenky do Austrálie (březen – květen 2014)

Budapešť -> Perth15.074 Kč
Aktuální kalendář volných termínů

Budapešť -> Melbourne15.067 Kč
Aktuální kalendář volných termínů

Budapešť -> Sydney15.560 Kč
Aktuální kalendář volných termínů

Budapešť -> Brisbane15.560Kč
Aktuální kalendář volných termínů

>>> Nejlepší nabídku ubytování v Austrálii najdete na Booking.com/australia <<<

Austrálie z Budapešti – Základní Informace

->Nákup letenek u Pelikána
->Prodej do aktualizace tarifu nebo vyprodání volných míst
->Maximální délka pobytu: 1 měsíc
->Zavazadla: 1x kabinové zavazadlo (8kg) a 2x odbavené zavazadlo s váhou do 23kg
->Přestupy na cestě do/z Austrálie: Amsterdam, Kanton (Čína)
->Turistická víza do Austrálie s 3-měsíční platností vyřídíte online během pár minut na této stránce
->Pro půjčení auta v Austrálii zkuste stránku rentalcars.com

To nejlepší z Austrálie

Výlet do rozmanité Austrálie slibuje jedno velké dobrodružství. Pokud se rozhodnete letět do Melbourne nesmíte přijít o projížďku po Great Ocean Road. Téměř 250 km úsek podél pobřeží s dech beroucími výhledy začíná ve městě Torquay a končí poblíž obce Warrnambool. Kulturním a gastronomickým zážitkem je procházka po Melbourne Lane´s, kde narazíte na místní umělce, romantické vinárny a vybrané restaurace.

Na sever od Brisbane se nachází národní park Whitsunday, který vám učaruje sněhobílými plážemi s možností potápění nebo pozorováním velryb. Obrovské písečné duny na Fraser Island (asi 3 hodiny od Brisbane) vybízejí k offroad projížďce plné adrenalinu. Symbolem kosmopolitního Sydney je fenomenální pláž Bondi Beach, kde se pod dohledem instruktora naučíte základům surfování.

V samotném srdci Austrálie se nachází posvátná hora Aboridžinců – Uluru (Ayers Rock). Pokud horu navštívíte za rozbřesku nebo při západu slunce, pochopíte proč je pro původní obyvatele tak důležitá. Pozor cesta australskou divočinou k Uluru je dobrodružstvím sama o sobě. Vzdálenost z Melbourne je přes dva a půl tisíce kilometrů.

Letenky Austrálie za patnáct tisíc!
austrálie akce letenky

Kalendáře s dostupnými termíny najdete u Pelikána. Za menší příplatek jsou v nabídce také kombinace letů s příletem do Vídně. Klikem na obrázek budete přesměrování k nabídce

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter