Indonésie: Jakarta z Prahy – 13.266 Kč

indonesie letenky akce alitalia

Úsporu několika tisíc korun představuje nejnovější tarif společnosti Alitalia na letenky do Indonésie. Vstříc dobrodružstvím v jihovýchodní Asii můžete vyrazit za 13.266 Kč z Prahy. Letiště v Jakartě je přístavem hned několika low-cost dopravců. Letenky na oblíbené Bali tak z Jakarty bez problémů seženete za pár set korun. Tarif Alitalia vymezuje cestovní období od září do února příštího roku. Aktuální stav dostupných letenek z Prahy do Jakarty zobrazíte v přehledném kalendáři.

Na cestě do Jakarty cestující čeká mezipřistání v Římě a Abú Dhabí. Po příletu je nutné vyřídit vstupní formality. Indonéské vízum pro pobyt do 30 dnů získáte na letišti v Jakartě za poplatek 490 Kč / $25. Prodloužení platnosti víz je možné za dalších $25. Více informací o problematice víz a životě na Bali v Indonésii získáte na stránkách českých expats Petra a Bíbra.

Letenky Praha -> Jakarta -> Vídeň v sezóně – Sumář

-> Stav volných letenek zobrazíte v přehledném kalendáři
-> Cestovní období: září 2013 – únor 2014
-> Na cestu si můžete zabalit zavazadlo do 23kg, které je společně s malým kufrem do letadla v ceně letenky
-> Maximální délka pobytu – 2 měsíce
-> Vízum do Indonésie vyřídíte po příletu na letišti za $25
-> Včasným nákupem letenek se z Jakarty levně dostanete na Bali nebo dalších oblastí JV Asie
-> Z letiště ve Vídni se do Prahy přepravíte za 520 Kč žlutým autobusem Student Agency

Levné hotely na Bali / v Jakartě

Pokud se Vám po příletu nepodaří sehnat návazující spoj z Jakarty, určitě nepohrdnete pohodlnou postelí. Komfortní ubytování ve 3* hotelu se snídaní nedaleko mezinárodního letiště Soekarno Hatta seženete od 300 Kč za osobu. Z široké nabídky hotelů v okolí letiště si jistě vyberete na stránkách Booking.com.

V případě, že máte namířeno na ostrov Bali, zabere selekce ubytování více času. Oblíbeným místem nejen pro surfing je letovisko Kuta. Téměř 200 možností ubytování včetně hodnocení na Kuta Beach / Bali najdete v tomto přehledu.

akce alitalia letenky dzakarta bali z prahy

Příklad rezervace. Stav dostupných letenek zobrazíte klikem na obrázek

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter